Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályozás 18 év felett?

Fogszabályozás 18 év felett?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és szeretnék fogszabályzót, ilyenkor már csak magán fogorvoshoz lehet menni?

Vagy bemegyek a legközelebbi fogorvoshoz, aki vállal fogszabályzást és vele ezt meglehet beszélni?

Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de nem igazán vagyok jártas ebben...

Rettegek a fogorvosoktól, a fogaim ápoltak pont azért hogy ne járjak hozzájuk, viszont csálék amit nem tagadok és ezen már változtatnék :/

18F


2018. ápr. 9. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

mehetsz nem magándokihoz is, legfeljebb a TB nem fedezi a költségeket

a neten olvass utána, keress esztétikai fogászat témára, és akkor jobban képbe kerülsz

2018-ban már nincs mitől rettegni, modern és fejlett technikájuk van, nem rosszabb, mint egy kozmetikus

2018. ápr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18 felett a tb màr nem tàmogatja. Ugyanannyi lesz, mint magànban. Csak majd ülhetsz a vàróban órâkat a kevèsbè korszerű rendelőben is. Menj magânhoz. Spórolni màr nem tudsz :(
2018. ápr. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

És mennyire drága? :s

Valaki aki 18 év felett csináltatott már az esetleg eltudja mondani?

2018. ápr. 9. 17:19
 4/7 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdem, mert diákmelóval tudom max megkeresni rá a pénzt, az meg gondolom akkor nem 1 hónap lesz :/...

De ez van én saram, én ba**tam elmenni eddig úgymond :/

2018. ápr. 9. 17:20
 5/7 A kérdező kommentje:

300 ezer FT vizsgálattal meg úgy mindennel együtt az úgy valós?

Mert akkor azt hiszem kezdhetem feladni , hogy ennyit összekaparjak a szüleimen meg nem fogok élősködni ._.

2018. ápr. 9. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:

ne legyél pesszimista, nem kell összekaparnod

ez egy hosszú folyamat, nem úgy működik, hogy odamész az orvoshoz egy konzultációra, és mielőtt szólítanak, hogy fáradj be, előtte a recepción azt kp-ben le kell tenned

Fokozatosan kell kifizetni, mindig egy-egy részösszeget, ami persze összeadva valahol 300 ezernél áll meg, de az addigra, mire leveszik.

Ezen felül még van egy másik lehetőség, hogy héjakkal korrigálják a fogsorodat, ahol kell, gyorsabban megy, nem tart évekig. Ez attól függ, mitől csálé a fogsorod és mennyire, a doki fel tudja vázolni a lehetőségeidet, ha elmész megnézetni, és megkérdezed, hogy mit lát, és mik a lehetőségeid, illetve melyik eljárás mivel jár, mennyi idő, milyen költségekre számíthatsz.

2018. ápr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! Érdemes elmenni államiba is!! Én nagyjából 350.000 forintot fizettem, ebben másfél év kezelése benne van. Nagy tapasztalatuk van, és ha bármi van (röntgen, sín, pótlás) már nem kell külön fizetni érte vagy csak minimálisat. Igaz, hogy várni kell és csak napközben lehet menni, de ennyit megér szerintem a spórolás. Magánban szerintem biztos nem jött volna ki annyiból.
2018. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!