Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki járt már így bölcsesség...

Valaki járt már így bölcsességfog műtét után?

Figyelt kérdés

1 hete műtötték ki 2 bölcsességfogam, egyet lent egyet fent

Ma kellett visszamennem varratszedésre, mire a fogorvos észrevette, hogy a műtét utáni 2 vattából 1-et nem vettem ki, ugyanis bele volt ragadva a sebbe és nem vettem észre. Nem is éreztem, hogy bent van, nem is láttam, álmomban sem gondoltam volna, hogy bent maradt kerek egy hétig. Most totálisan parázok, hogy emiatt kapok valami fertőzést. Van valaki aki járt már így? Mit gondoltok?



2018. ápr. 19. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia nekem is egy honapja volt műtétem igaz ilyen velem nem fordult elő ,de nemhiszem hogy baj lenne belőlle egyébként mivel ilyenkor az arcod megduzzad érthető hogy alig érzed mi van vagy nincs bent a szádban.

Kitartást .

2018. ápr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
Nekem a gézcsíkból maradt bent kb. 1 centis darab. Ezt nekem kellett kiszedni otthon de a műtét után 1 órával már nem tudtam kinyitni a számat akkorára hogy be tudjak nyúlni, nagy nehezen kivettem amit ki tudtam de olyan szájzáram volt végig hogy egy evőkanalat nem tudtam betenni a számba, így értelemszerűen nem tűnt fel hogy az a cucc még ott van. Nem lett semmi komoly következménye, varratszedéskor betadint tettek rá és ennyi.
2018. ápr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Akkor remélem nálam sem lesz semmi gáz

Mióta kiszedte a doki a vattát a számból olyan mintha kicseréltek volna, minden fájdalom elmúlt, bírok rendesen enni és beszélni

Így már nem aggódom annyira, ha baj lenne tuti nem érezném ilyen jól magam.

Köszi a válaszokat!

2018. ápr. 19. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Azt csak én nem értem, mi a szarért kell egy friss sebbe vattát tömni?!


A ráharapásos géz az okés, itt is van, de otthon vlamiért szokás egy hétig is szarokkal párnázni a sebet, persze, hogy esélye nincs begyógyulni és fáj is.

2018. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez nem Magyarországon történt ha az “otthon”nal erre utalnál

Németben

2018. ápr. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!