Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bölcsességfog kiműtése után...

Bölcsességfog kiműtése után ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy hónapja, hogy kiműtötték a jobb oldalamon mind a kettő bölcsességfogamat.

A műtét után ugye feldagadt az arcom nagyon és szájzáram is volt. Az 2 hét után egy kicsit lejjebb ment és már nagyobbra is tudtam nyitni a számat. Ám most újra ott egy nagyobb "csomó" és számat is kisebbre tudom nyitni. Feszegettem folyamatosan, mert mondta a doki is, hogy kell.

De most így 1 hónapja után nem jobb. Mintha újra a műtét után lennék pár nappal, csak kevesebb fájdalommal.

16/L



2018. máj. 21. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Lehet benne hagyott valamit. Kb. 5-6 nap után nem volt nagy bajom vele érzékeny volt és ennyi. Kiszedte a varratot na utána megváltás volt. A szánk elvileg a leggyorsabban gyógyul fogorvos mondta,amikor kérdeztem mennyi idő múlva lesz jó. Szóval 1 hónap az durva akkor gyullad így be,ha benne hagytak szilánkot.
2018. máj. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézesd meg fogorvossal, nem normális. Már teljesen be kellett volna gyógyulnia.
2018. máj. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3-4 nap alatt le kellett volna mennie a dagadásnak.
2018. máj. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ma megyünk megnézetni, már egy kicsit viszont félek, mert az orvos is említette telefonon, hogy ez nem normális.

De azt nem tudom, hogy hogyan fogom kinyitni a számat, csak mert tényleg nehezen nyitom ki még egy kicsit is.

2018. máj. 22. 15:59
 5/8 anonim ***** válasza:
Remélem egyszerűen tudnak segíteni rajta. Majd írd meg, mi volt.
2018. máj. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megvolt.

Először talált benne valamit amit kiszedett, talán egy varrat maradt benne esetleg egy szilánk, de én varratnak éreztem.

Azt hitte gennyes és próbálta kiszívatni, de nem igazán.

Elvileg begyulladt szóval, péntekig, ha nem lesz jobb akkor vissza kell menni. Viszont ha fokkal jobb akkor elég lesz jövőhéten.

Írt fel Dalacin-t is 4*1.

Remélem nem kell pénteken visszamennem...

Köszönöm mindenkinek:)

2018. máj. 22. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor jobbulást! :)
2018. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2018. máj. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!