Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ínygyulladás fájdalmat mivel...

Ínygyulladás fájdalmat mivel lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés

A doki szerint elmúlik magától de addig is mocskosul fáj, ha vízzel öblögetek úgy 1-2 percre elmúlik a fájdalom de ez max nappal működik ha épp filmezek vagy gépezek.

A gyógyszertárban kaptam Corsodyl öblögetőt ami nálam azt tudja hogy ugyanúgy marad a fájdalom ellenben szétmarja a nyelvem és most csak a keserűt érzem ergo a víznek is hányadék íze van. Öblögetni viszont kell különben úgy fáj hogy a könnyem csorog.

Cataflam Dolo-t bevettem kettőt, fogfájásra szuperül szokott hatni de most semmit nem csinált.

A kamillateás öblögetést is próbáltam de meleg teával jobban fáj közben mintha semmivel sem öblögetnék, szintén könnyezős.

Ha kihűl megpróbálom mégegyszer de kifogytam az ötletekből, valaki valami praktika?


2018. jún. 5. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idő, míg elmúlik?


Kérj valami lidokain tartalmú gélt, hogy hűtse.

2018. jún. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jegeljed. Bedobsz egy kis vizet a fagyasztóba, majd az arcodra teszed.
2018. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem mondta pontosan és el sem tudom érni az orvosom, nem veszi fel a telefonját legközelebb pedig csütörtök reggel rendel.

Jeges borogatást is próbáltam közben, a hidegtől mégjobban bedurran ami furcsa mert a vizes öblögetést bírja

Meleg borogatás dettó kb mintha ott se lenne.

Anno egyszer volt ilyesmim, pont ott de ennyire nem fájt és a cataflam is hatott rá

2018. jún. 5. 17:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Svéd keserű. Kend be vele.
2018. jún. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gengigel gél a legjobb rá, naponta 5ször dörzsöld be vele a fájó részeket.
2018. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!