Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MindentMent fogászat vélemények?

MindentMent fogászat vélemények?

Figyelt kérdés

Fogszabályozást szeretnék csináltatni, viszont annyi fogorvosi lehetőség van, hogy nem tudom, melyikhez lenne érdemes menni ami árban és minőségben is megérné?

A MindentMent-ről mik a vélemények? Esetleg van olyan, aki ott csináltatta a fogait és tud véleményt mondani?

Esetleg milyen más fogorvost ajánlanátok?



2018. jún. 10. 21:26
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyi vegyes kritikát olvastam róluk, hogy nem tudom, tényleg rendesen csinálnák-e.
2018. jún. 14. 13:41
 12/23 anonim ***** válasza:
90%
Lehet a jók haveroktól mentek hogy ellensúlyozzák a rosszakat.
2018. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
45%

Amúgy te tényleg egy idióta vagy. :D Hol olvastál olyat hogy én védem a fogászatot? :D :D :D Atyaúristen mennyi elmeháborodott ember van. :D

Kérdező ha nem pesti vagy akkor felesleges eljárkálni oda.

2018. jún. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nincs annyi elmeháborodott itt mint sz*r fogorvos meg a haverjaik, ez tuti.
2018. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem én ugattam bele a te hozzászólásodba, hanem fordítva.
2018. jún. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
82%

Nem olcsók, inkább az indokolatlanul drága kategória. Időpont ellenére megváratják az embert, nem adnak tájékoztatást (kezelési terv, árajánlat, stb.). Az orvosok és a recepciós személyzet is bunkó, nem törődöm.

Nekünk nagyon rossz tapasztalat volt. Annyira, hogy megkezdett kezelés során kellett új rendelőt és orvost keresni (szerencsére az új hely teljesen más - az sem olcsó, de legalább azt kapom amit kérek és elvárok).


Én legszívesebben bezáratnám az egész helyet!

Néhány példa arra, hogy mi történt:

- időpont ellenére várakozás (fél óra - óra)

- felesleges várakozás, mert nem csináltak semmit

- időpont előtt 1-2 nappal folyamatos zaklatás telefonon, hogy tényleg megy-e az ember

- az orvos durva és agresszív (káromkodik, kiabál)

- nem adnak elegendő fájdalom csillapítót, lehülyézik a beteget

- alapvető illemszabályokkal nincsenek tisztában

- tiltás ellenére valószínűleg kiadták az adatainkat reklám céllal harmadik félnek (email és levél is érkezett)

2019. szept. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Goldie38 válasza:
Minden szempontbol pozitiv!
2020. jan. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Nekem annyi a tapasztalatom hogy szombat reggel felhívtam központi szamukat és szerettem volna hogy kihuzzanak egy fogamat aznap, mert egész éjjel nem aludtam.Tajékoztattak hogy az ott lévő dr.nem vállalja már,de megkérdezik másik rendelőjüket oda mehetnék e.Vissza is hívtak,de sajnos ott se vállalta senki,leghamarább szerda délben mehetnék arról tajékoztattak.Szép teljesítmény.De egy konkurens fogaszat megoldotta a problémám a délelőtt folyamán.
2020. jún. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 Belter válasza:
100%

Ugyanugy vagyok mint a 16os valaszado.

Novemberben erkeztem haza kulfoldrol tavasszal megyek vissza(ha vegre kinyithatunk)szerettrm volna kihuzatni a 4osszesinezett fogamat es ujakat helyette.

Mar eslore erdekes volt az egesz a doki mintha titkolozott volna illetve olyan fejeket vagott mint aki nem tudja hogy mit kell csinalni mint aki meg nem latott ilyet.

Elkuldtek fogkokezeles aztan iny kezeles(140ezer) majd az iny vegeztevel mar azt hittem vagyis abban maradtunk hogy hetfon szetvagjak a sint kiszedik a 4fogat es elkezdodik a melo. Megbeszeltuk hogy alul is van 1-2fog ami szinten halalra van itelve de kertem hogy a felsokre koncentraljunk...erre hetfon nem a felsoket huzta hanem az alsot mert ot az zavrja.

Szoval itt vagyok 3honap es x kodobott osszeg utan hogy meg a fogaim sincsenek kihuzva. Viszont " fogatlan lettem alul"

Arajanlatot meg mindig nem kaptam!!!!!

De ebbol iden mar nem is lesz semmi.

Azt gondolom rossz helyre mentem es valtanom kell.

2021. jan. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
100%

Senkinek nem ajánlom! Erős marketingen túl, semmi rendkívüli nincs bennük és így utólag, már az is visszatetsző. Három fogamhoz nyúltak hozzá, az első gyökérkezelést kapott, amit ki is fizettem, de egy másik alkalommal újra megnyitotta ugyanazt a fogat és újra 20ezer lett kipengetve. Megjegyz. ezen a fogamon maradt egy "kis elszíneződés" (dokinő szerint) bár én apró romlásnak láttam, meg is jegyeztem, de nem volt kedve megcsinálni. Gondolom kivárná amíg annnyit romlik, hogy egy jó drága tömést csinálhasson bele.

A második fogamat is gyökrékezelte/próbatömés (20e) aztán köv. alkalom végleges tömés (megint 20e) ami amúgy már indokolatlan volt, mert a fogam a fognyaknál teljesen leromlott a gyökérről. Már akkor ki kellett volna húznia, de ehelyett koronát tervezett rátenni (!?!) A gyulladás átterjedt végül a gyökérről a csonthártáyra és sok szenvedés (+kidobott pénz) után ki lett húzva. Közvetlenül a húzás után felhívtak, jól vagyok-e? (így szokták) Viszont a húzás helye nem úgy gyógyul, mint kellene és ahogy teltek a napok, szükség lett volna orvosi tanácsra. Végül is nem egy nyaralásnál bérelt ingatlanról van szó, hogy tetszett-e vagy sem, hanem hosszabb együttműködést igénylő eset. A harmadik fogam is náluk kapott tömést, de egy kis résszerű helyet elhanyagolt a dokinő, de ezt már nem fogom rájuk bízni. Összességében, marha drága ahhoz képest, hogy mennyire hanyagok. A NEVÜK pont az ellenetjét állítja, mint amit csinálnak. Nagyon nagy csalódás, lehúzás, ámítás

2021. jún. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!