Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » MindentMent fogászat vélemények?

MindentMent fogászat vélemények?

Figyelt kérdés

Fogszabályozást szeretnék csináltatni, viszont annyi fogorvosi lehetőség van, hogy nem tudom, melyikhez lenne érdemes menni ami árban és minőségben is megérné?

A MindentMent-ről mik a vélemények? Esetleg van olyan, aki ott csináltatta a fogait és tud véleményt mondani?

Esetleg milyen más fogorvost ajánlanátok?



2018. jún. 10. 21:26
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Rossz friss tapasztalatok: Olyan kezelési költséget is kifizettetek, amit már eleve nem a weboldalon leírtak szerinti összegben ajánlottak meg a kezelési tervben feltételes módban, de a legrosszabb az, hogy nem is történt ilyen kezelés és mégis rákerült a számlára, amit akkor még nem vettem észre, mert nem érthetek mindenhez... A második esetben pedig nem adták meg a 20 éves Mindentment kedvezményt, amit annyira hirdetnek, mert szintén rosszul állították ki a számlát, előre kiszámlázták a még el nem végzett kezelés másik felét, ám így nem járt szerintük a 6000 Ft-os kedvezmény a kezelési költség másik felére, ezzel már azonnal elvették a laborban elkészült fogmű minőségi kifogásának lehetőségét is tőlem, pedig az is lett volna ... A garanciát viszont nem írták rá a számlára, nem érthető, miért nem...Panaszt hiába írtam az ügyfélszolgálatra 2022. szeptemberében kétszer is, panaszomra nem válaszolt senki...
2022. szept. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Miért kell megfélemlíteni az embereket, mikor sokan amúgy is félnek a fogorvostól... Nagyon korrektül megcsinálták a fogamat, 1 tömés kellett, nagyon kedvesek voltak, de az itt olvasott negatív kommentek miatt már gyomorgörccsel mentem oda.
2023. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Sajnos én elkövettem azt a hibát, hogy hozzájuk mentem fogkő-eltávolításra. Az amúgy egészséges fogaimmal valamit sikerült csinálniuk, mert három hónapja úgy be van gyulladva, hogy én már nem tudom mit csináljak vele... 2x mentem utána vissza hozzájuk. Az egyik doki azt mondta röntgen után, hogy semmi baja. 1 hónapra rá ugyanott egy másik doki ugyanarra a röntgenre adott nekem egy majdnem 600 ezer forintos tervet... nem mertem belemenni. Remélem a mostani fogorvos akihez megyek, végre segít. Soha többé MindentMent... rendkívül jó a reklámjuk, sok a pozitív vélemény, de a negatívakat törlik sajnos...


(De állítom, hogy ott is vannak jobb orvosok/rendelők, de ezek után nem kísérletezem vele.)

2023. aug. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!