Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tegnap voltam a fogdokinál....

Tegnap voltam a fogdokinál. Levolt tőrve a fogam amiből jött a genny. Már muszáj voktam elmenni mert nagyon hullik a hajam, szerintetek?

Figyelt kérdés
4fogat húzott egymás mellől,de még jön a genny a helyéről!mennyi idő után nem fog hullani a hajam? Zavar h megtörlöm és még most is büdös genny jön :( mit mondotok el fog múlni?
2018. júl. 15. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
a doki mit mond,mikor fog elmulni?hivd fel...
2018. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyakorin biztos van fogorvos,de nem feltétlenül talál ide,illetve nem nézi ezt az oldalt állandoan. jobb ha felhivod a dokit..nem leb szántam,csak nem árt a gondokat nem halogatni,hanem azonnal megbizonyosodni a dolgokrol. illetve a doki tudja hogy ez normális vagy sem.
2018. júl. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt. Akkor mult el amikor lement a gyulladas az inyemrol nem fajt stb. Kb.2 het volt
2018. júl. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem két nap alatt alakul ki. Miért vártál eddig? Sajnos ezt megszívtad... Hetek legalább.
2018. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert rettegek a fogorvstól....de még jön beőle a genny
2018. júl. 16. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:

antibiotikumotnem irtak fel?? hat ez nagyon fájhat, hogy birtad idáig?? 😮

Minden evés utan langyos vizzel öblögess, es menj vissza, nézze meg hogy normalis e ez így.

4 fogat kihúzni egyszerre is erdekes, nem szoktak ilyet, főleg nem ilyen erős gyulladás esetén...

2018. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor húzhatnak 4et ha tényleg mindegyik tropa... de egyébként nem feltétlenül fáj, ha gennyedzik. Ha tud távozni, nem biztos hogy begyullad. Nekem a tömött fogam halt el, de fistulán át távozott mindig a genny, sose fájt, nyomásra sem. Elég sokáig húztam, végül gyökérkezelték.
2018. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nekem sem fájt soha.csak a hajhullás miatt húzattam ki....amúgy már enyhén jön belőle a genny
2018. júl. 17. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:

fúú, de mázlisták vagytok akkor..én már mindenfélét megéltem fog ügyben, nekem a legkisebb luk is baromira fáj, feldagad, stb..:'(


Jobbulást!

2018. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!