Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek távolították már el...

Akinek távolították már el bölcsességfogát - nem altatásban -, milyen élmény volt? Nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
Kb mennyi ideig tart? Éreztetek fájdalmat?

2018. júl. 22. 21:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

7: Egyáltalán mért rósz fel nekem valótlan dolgot?!

Hülye-e vagy?

2018. júl. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Hármat szedtek ki eddig, az egyikre nem is emlékszem (felső), a 2 lenti majdnem vízszintesen nőtt, csak egy kicsi látszott ki az oldalukból.. az egyiket kb 5mp alatt kiszedte a szájsebész, csak 3 nyomást éreztem és màr kint is volt, a másikat úgy 10-15 percig fúrta és kitudjamiegyéb... az utóbbi ijesztő volt, de csak mert rohadt hangos volt a fúró és izomból nyomta lefelé, de közben egyik sem fájt! Miután kiment az érzéstelenítő mindkettőnél csak 1-1 fájdalomcsillapítót vettem be, de azt sem volt igazán muszáj. A másodiknál mivel így meg lett erőszakolva az ínyem pár napra feldagadt az arcom és kb 2 hétig szájzáram volt, alig tudtam enni 😅
2018. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jesszus... köszi! :D
2018. júl. 25. 10:57
 14/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha orvos javasolja, akkor nem viccbōl javasolja a kihúzatását... Komoly betegségeket okozhat, a szájszagtól, hajhullástól kezdve a szívgondokig.. De mindenki maga érzi.
2018. aug. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
14-es vagyok. Nekem ma szedtek ki. Mar tobb mint egy hete gyulladt volt, es megis kiszedte. Nagyon profi, preciz volt a doktor ur! Ket injekciot kaptam, es alig ereztem. Kb 2 perc alatt kiszedte a fogat, ami ki se volt nove. Maszeknal csinaltattam.
2018. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!