Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A nyelvemnek nagyon fura színe lett az elmúlt hetekben, ilyen sárgás lepedék féleség. Rendszeresen mosok fogat és a nyelvemet is meg szoktam mosni a fogkefe erre kialakított részével szóval nem ez lesz a probléma forrása. Elmentem orvoshoz aki szépen kinevetett és azt mondta, hogy majd elmúlik, meg hogy ez normális. Na igen 1 hónap eltelt azóta amióta orvosnál voltam és semmi nem változott. Nagyon sürgősen csinálnom kéne vele valamit, mert látszik az elszíneződés amikor beszélek. Van valakinek valami javaslata hogy mit tehetnék?

2018. júl. 28. 19:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenkinek a nyelvén van lepedék és ez teljesen normális. Ha nem büdös a leheleted, nincs szokatlan szájízed, akkor nincs vele gond. A sárgás elszíneződést okozhatja a kaja, az ital is. Ha úgy gondolod, hogy betegség, akkor a fül-orr-gégészetre kell menni vele.
2018. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!