Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felső bölcsességfog műtétnél...

Felső bölcsességfog műtétnél hova adják az injekciót?

Figyelt kérdés
az íny hátsó részébe, ahol a bölcsességfog van, vagy a szájpadlásba? Felül műteni tényleg kevésbé rossz, mint alul? (az egyik alsót már kiműtötték 2 éve és még mindig érzem néha-ez mennyire általános?

2018. aug. 2. 19:21
 1/7 Metionin ***** válasza:
Nekem egyszerre műtötték az alsót és a felsőt de az biztos hogy szájpadlásba nem adtak. Az ínybe adtak, oda viszont jó nagy adagot.
2018. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
Ja és én is érzem még néha, 2 és fél éve műtötték.
2018. aug. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

és neked milyen? szerinted el fog egyszer múlni?

nekem nem a fog helye, hanem az államtól balra meg az arcomon. régebben a zsibbadáshoz hasonló érzés volt, ma már sokkal enyhébb, meg idővel nagyon sokat csökkent, egy éve még fogat mosni is rossz volt.

2018. aug. 2. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is egyszerre műtötték a felsőt és az alsót, a felső sokkal könnyebben és hamarabb kijött. Én műtét után 1 héttel már semmit sem éreztem, pedig 1,5 óra volt kiszedni 2 fogat.
2018. aug. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megsérült az ideged,azért volt ez. Injekciónak lehet ilyen mellékhatása. De nagyon kicsi eséllyel kapsz ugyanoda még 1X
2018. aug. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fog mellé, meg a szájpadlásomba, maga a műtét egyszerűbb volt sokkal, ám a szúrás helye még 2-3 nap múltán is bele.belenyilallt.
2018. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Ugyanaz, mint az utolsó.
2018. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!