Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Manapság mennyire fáj a...

Manapság mennyire fáj a bölcsességfog húzás?

Figyelt kérdés

Ma voltam fogorvosnál, mert fogszabályzom lesz és azt mondta az orvos, hogy ki kell húzni mind a 4 bölcsességfogamat. Az alsók vízszintesen állnak, csak az elejük tudott kinőni. A felsőkkel nincs baj, csak azt mondta az orvos, hogy azokat azért kell kivenni, mert annyira a szélén vannak, főleg hogy ha kiveszik az alsókat, hogy nem lesz, amire ráilleszkedjenek, meg rágásnál, amire rázáródjanak.

Lehet választani altatás és érzéstelenítés között?

Illetve van-e nagy különbség ha sztk-s szájsebészeten végzik a húzást, mint ha magánklinikán?

Elég drága lenne egy húzás, azt mondta az orvos, hogy 35 ezer egy alsó bölcsességfog.



2018. szept. 3. 17:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
ha teljesen kinnt van, pár perc, nem fáj, de ne legyen gyulladt mert nem lehet gyulladásban lévő fogat rendesen elérzésteleníteni, nekem félig kinőtt bölcsességfogat is kiszedett a doki pedig az már szájsebészeti kategória lett volna
2020. máj. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
35ezer?nekem 6 ezerért kihúzta a magándoki az alsót ráadásul félig nőtt csak ki
2020. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!