Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az ínyem és a fog közé beszoru...

Az ínyem és a fog közé beszorul az étel emiatt nagyon fáj? Korzeti Fogorvos nem tud vele mit kezdeni.

Figyelt kérdés

Nos adott a bal 6-os fogam, annak a nyelhez kozel eso inye es a fog valamint az iny koze ragas kozben beszorul az etel.

Eleinte csak beszorult most mar egesz nap faj a fogam es az inyem.

Nincs inygyulladas, a korzeti megnezte es azt mondta h eros a harapasom amiatt van. Eddig nem volt.

Most is megreggeliztem es faj. A maradek egy ido utan kijon a fajdalom megmarad. De mar ugy hogy ragasra is faj..

Lehet hogy szuvas az iny alatt? Vagy a ket fog kozott?

Nem latszik semmi.


2018. szept. 5. 11:28
1 2
 11/14 anonim válasza:

Már lehet nem aktuális, de szeretnék érdeklődni, hogy megoldódott-e a problémád?

Nekem is hasonló a gondom. Én szájzuhannyal szoktam még "kitakarítani", de nekem van, hogy be is gyullad. Borzalmas..

Egy fogorvosnál voltam emiatt, szintén fogselymet, öblögetést ajánlott, de volt, hogy azzal csak rontottam a helyzeten.

A közeljövőben elmegyek egy másikhoz is, hátha tud megoldást. Ha még érdekes és aktuális a kérdés, szívesen írok utána.

Üdv :)

2022. márc. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
fogkövet távolítsa el.
2022. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Valaki help.

Sajnos nekem is ilyen bajom van, ráadásul vérezni is szokott, aludni alig tudok már..

A fogorvosom meg nem veszi fel a telefont

2022. jún. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
fogselymezd ki és öblögessél. fogorvost mindenképp látogass meg, mert mint kiderült nekem lyukas volt a 2 fogam közti terület. Ez okozta a problémát. Dmben kapsz fogselymet. Jó cucc! Használd!
2022. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!