Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzó: fém vagy porcelán?

Fogszabályzó: fém vagy porcelán?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fogszabályzás előtt állok, választanom kéne milyen típus legyen. Önligírozó fém vagy porcelán amin gondolkozom, melyik érné meg jobban? Az önligirozóval elvileg gyorsabb eredményt lehet elérni és kisebb mint a hagyományos fém,, a porcelán a hagyományos gumis technikával működik, azaz lassabb lehet viszont átlátszó így sokkal kevésbé feltűnő. Árban a különbség 10ezer forint szóval nem túl sok. Vannak tapasztalatok?

2018. okt. 26. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem porcelán van, én elégedett vagyok vele, tényleg esztétikus viszonylag. A másik fajtát nem ismerem. De az is megfontolandó, hogy kartávolságon belülről a porcelán is jól észrevehető, tehát ha már úgyis látszik lehet, hogy mindegy milyen, csak minél hamarabb vegyék le, legyen kész. :D
2018. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a sima hagyomános fém van . Távoltól igaz lászik , de nem mosolygok én annyira és közelről meg mind látszik és így maradt a sima hagyományos ezüstszínű fém . Plusz így is úgy is lenne fém a számban mivel allul-fellül fogívtágító van bent az meg állitható és fém . Ismerősi körömben van akinek procelán van ő teljesen meg van vele elégedve és ő pont amiatt akart porcelánt mert nem annyira látszik mint nekem a sima fém .
2018. okt. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!