Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Teljes vagy részleges műfogsor...

Teljes vagy részleges műfogsor mennyi manapság?

Figyelt kérdés

Nagyon rosszak a fogaim pedig az ápolás alap dolog. Sajnos szüleimnek is már 20onévesen megromlottak, nekem sajnos cisztám is van.

Alul mindkét oldalon hátsó 2 és sajnos elől a szemfogam (efölött ciszta).

Szeretném megcsináltatni de nagyon nagy a szórás árak terén. Nem akarok milliomos fogsort.

Szüleimnek úgy csinálták, hogy eredeti fogakat kiidegelték és arra van ráépítve az új. (kivehetőt semmiképp sem akarnék)


Válaszokat előre is köszönöm



2018. nov. 7. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért nagy a szórás, mert nagyon sok fajta van. A szüleidnek valószínűleg koronája van. Azt is lehet többféle anyagból. A legkorszerűbb fajta jóval drágább, mint a régebbi teljes kerámia, vagy kerámia a fém vázon. És persze az is számít, hogy hány fogra szeretnéd. A cisztát mindenképpen kezelni kell, addig nem lehet megcsinálni.

Menj el a szüleid orvosához és kérj tőle ajánlatot.

Nekem a legújabb fajta, 4 fogra, pár éve, 200 ezer körül volt.

2018. nov. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2018. nov. 7. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én most még a 6 fogtő kivételével küzdök, hogy egcsináltassam, milyen a ciszta?
2018. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
26 és még nem tudom, tegnap jött ki, eddig tünetmentes volt, de egy rossz fogam felett 1 nap alatt kialakult most hozzáérni sem tudok ott (kb fog gyökerénél felső ajak)
2018. nov. 7. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is 26 éves vagyok, és rossz fogamnál van dudor.
2018. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!