Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nő a bal felső bölcsességfogam...

Nő a bal felső bölcsességfogam, és nagyon fáj. Valaki megosztaná velem a tapasztalatait? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát bedagad reggelre az arcom, szám alig bírom kinyitni, az ínyem is feldagadt, ami felsérti folyamatosan az arcom belső részét. Félig meddig kint van már, de nem úgy nő, ahogy kellene.. Ma megyek panoráma röntgenre magán fogorvoshoz, azért magán, mert nagyon félek (rossz tapasztalatok miatt). Valaki le tudná írni a tapasztalatait ezzel a bal felső bölcsességfoggal kapcsolatban? Gondolom műtét lesz. Mennyire fáj? Illetve műtét után meddig fog még kb fájni? Egyetemre járok, és nem tudom, mennyi ideig kellene távol lennem a sulitól. Bárki bármit tud-tapasztalt, szívesen várom válaszát. Köszönöm!!

2018. nov. 28. 11:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát, ha ez vigasztal, akkor nekem is csak 1 fogam nőtt ki teljesen, a többi 3 csak röntgenen látszik és mind a 3 fekszik. Az egyik fogorvos azt mondta inkább vetessem ki mielőtt gondol egyet és megfájdul, a másik azt mondta ha nem okoz panaszt akkor felesleges hozzányúlni. Na így legyen okos az ember :) Én úgy készültem, h ha sor kerül a dologra akkor 1 hét betegállomány és betárazok egy rakás élelmiszert, h ne kelljen labda fejjel boltba járni :D
2018. nov. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
és ti mit csináltatok a kihúzot fogakkal, nekem itt van felfűzve
2018. nov. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Kérdzte az orvos, hogy meg akarom-e tartani, mondtam, hogy nem :DD
2018. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Most jelenleg nem fáj :D tök érdekes.. na mindegy. Ettol fuggetlen kiszedik majd oket, hiszen ez a jelen allapot nem tart sokaig tapasztalataim szerint, max egy honap es kezdodik ismet a fajdalom :/
2018. dec. 4. 12:04
 15/15 A kérdező kommentje:
Vigyorogva távoztam a rendelőből, az égvilágon semmit nem éreztem. Pozitív élmény teljesen, elmúlt a félelmem a fogorvostól is. És ami a legjobb, az érzéstelenítő hatásának elmúlása után is olyan minimális volt a fájdalom, hogy gyógyszert sem kellett bevennem!
2018. dec. 14. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!