Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Le fog szidni a fogorvosom,...

Le fog szidni a fogorvosom, ha az őáltala elkezdett gyökér kezelt fogat mással csináltattam meg? Vagy ellát majd így egyáltalán?

Figyelt kérdés

Voltam a körzetis fogorvosunknál még februárban, aki gyökér kezelte a fogamat, és vissza kellett volna mennem hozzá, de műtét miatt nem tudtam. Fájt tovább az őáltala kezelt gyökérfog (2szer jeleztem is neki telefonon, de azt mondta, elmúlik)Elmentek 2 hétre szabadságra, így vissza sem tudtam volna menni hozzá. Elmentem másik fogorvoshoz aki kibontotta a gyökér kezelt fog tömését,és most megint ideiglenes van benne.

Ha visszamegyek ahhoz a fogorvoshoz, aki megkezdte a gyökérkezelést, nem fog így elhajtani, hogy másik fogorvossal csináltattam meg az ő munkáját?


2019. febr. 28. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem most már azzal csináld végig, akinél legutóbb voltál. Nem váltogasd őket.
2019. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt az egy fogat, még azzal csináltatom meg, akihez másodjára mentem.

A kérdést úgy értettem, hogy ha az megvan, az első fog ettől még fogadni, másik fogakkal?

2019. febr. 28. 11:01
 3/9 anonim válasza:
Persze hogy fogad, gondolod, hogy nem kell neki a lóvéd?
2019. febr. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyik sem maszek, hanem állami.....
2019. febr. 28. 11:07
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem, persze, akkor menj nyugodtan ahhoz, akihez eredetileg jártál. Ha rákérdez, akkor mondd meg, hogy szabadságon volt, és ezért máshova kellett menned.
2019. febr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Így lesz, köszönöm.
2019. febr. 28. 11:10
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, hogy nagyon fájt a fogad és mivel ő szabin volt , elmentél a helyettesitő fogorvoshoz, ezért nem sértődhet meg.
2019. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja várjál... De ez a másik fogorvos nem csinált mást, csak átöblítette fertőtlenítővel a fogat, meg rakott bele másik ideiglenes tömést? Emiatt nem fog haragudni. :-)
2019. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiszedte az előző fogorvos ideiglenes tömését, azét aki elkezdte gyökér kezelni a fogamat,és rakott bele másikat.
2019. márc. 2. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!