Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Ugye nem fogok meghalni/...

Ugye nem fogok meghalni/ életveszélybe kerülni?

Figyelt kérdés
Volt egy gyokerkezelt fogam, ami el lett rontva 4 éve. Pár hete nagyon megfájdult a fog 2 napig megörültem a fájdalomtól. Most egy maganorvos gyokerkezeli. Miutan betette a gyógyszeres tömést beduzuadt és genny is van egy kicsit. Tegnap voltam és 4 nap múlva kell visszamenni kontrollra hogy kihuzza e. Es mondta h vizes vattat tegyek az arcomra meg sós vízzel öblögessek hogy ne kapjak tályogot. Kérdésem, ha netán kialakul a tályog vagy már ki is alakult akkor nem lessz bajom hétfőig? Olvastam olyat hogy valaki belehalt a talyogba, meg valaki ugy hogy kihúztak a fogát.
2019. márc. 14. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, a fogtályogba vagy bármilyen fejet érintő gyulladásos folyamatba simán bele lehet halni. Viszont jó hír, hogy azért vannak előjelei, szóval észreveszed ha baj van, nyugi.
2019. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kihagytam hogy kicsit lilás az árnyalata.


Felhívtam a dokit, neki is elfelejtettem mondani hogy lila kicsit. Elég lekezelő volt hogy tályog miatt aggódok. Meg azt mondta hogy ha lazam van, dagadt az arcom, nehezebb nyelni akkor az gond de akkor se beszelhetunk talyogrol

2019. márc. 14. 12:42
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel a tályoggal riogatnak mindenkit. Nem kell tőle annyira megijedni. Nyugodj meg, nem fogsz meghalni.
2019. márc. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hétfőig nem lesz semmi bajod, ne aggódj, nekem évek óta volt egy gyulladt, gyökérkezelt fogam, mindig csak kezelték, viszont nemrégiben már kihuzattam.
2019. márc. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt nem fog kialakulni semmilyen életveszélyes dolog, ha mégis belázasodsz, bedagad az arcod, akkor legfeljebb elmész ügyeletre és kapsz rá gyógyszert.
2019. márc. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!