Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Van rajtam kívül aki járt már...

Van rajtam kívül aki járt már így? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Elég sárgák a fogaim, így elmentem egy magán fogorvoshoz, fogfehérítés céljából. Viszont azt mondta, hogy nem kéne fehérítenem, mert annyira gyenge a fogzománcom, hogy ha kifehérítené ( valami anyagot visz vagy vesz el fehérítés alatt, erre már nem emlékszek ), fehérebb lenne a fogam, viszont iszonyat gyorsan romlana, lyukadnának ki, és szerinte inkább meg kellene őrizzem ezeket a még ép fogakat, és meg kellene barátkoznom a színükkel is. Fogköveket leszedte, ettől fehérebb,tisztább is lett.

Meg is értem és igaza van, inkább legyen sárga, mint havonta mehetek fogtömésre. De szomorú vagyok, mert én sosem kávéztam, sosem cigiztem, alkoholt nem fogyasztok, minden nap mosom a fogaimat,fogselymet,szájvizet használok már évek óta, más naponta elszív 1 doboz cigarettát és hófehérek a fogai. Szüleimnek se jók a fogai, biztos örököltem tőlük. Testvéremnek viszont nagyon szépek, fehérek, az enyémek sárgák. Ettől önbizalmam sincs. Lány vagyok, nem merek mosolyogni se, beszélni nagy társaságban.


2019. ápr. 22. 09:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért kérj másik szakvéleményt is! Hátha egy másik orvos tud olyan kíméletesebb eljárást, ami neked megfelelő. Többféle fehérítési eljárás létezik, picit olvasgass utána az interneten.Nem mindegyik fajta vékonyítja a fogzománcot. Nekem pl. volt sínes fogfehérítésem, és nem romlanak gyorsabban a fogaim. Előtte volt sok tömött fogam, azóta nem lett új lyuk, csak régi töméseket kellett cserélni, meg olyan volt, hogy régi tömés alá lyukadt. De ép fogam azóta nem romlott el. És elég tartós az eredmény, pedig kávézom is.
2019. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kép?
2019. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
korona vagy hej, viszont az rohadt draga
2019. ápr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!