Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mi van, ha nem műttetwtm ki a...

Mi van, ha nem műttetwtm ki a bölcsességfogat?

Figyelt kérdés
2 éve nő, de nincs kint, hanem tolja a fogsort... Tuti valami gikszer van vele, de én félek a fogorvostól.
2019. máj. 4. 03:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hajnali 4 kor ez a legnagyobb gondod? Fogorvoshoz így is úgy is el kell menni, szóval ott majd megmondják, hogy mennyire rosszul nő. Félni nem kell, csak jó dokit választani, kérdezd meg az ismerőseidet (vagy akár itt), hogy kit ajánlanak.
2019. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fájt hajnali 4-kor xD
2019. máj. 4. 08:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a 2 alsó volt vízszintesen, a jobb oldalot gyorsan kiszedettem, de a bal sokáig bent vol. A bal 4-es hiányzik, úgyhogy csak az az mögöttieket tudta eltolni, látszik a röntgenen hogy ferdék.

A fogorvos azt mondta, hogy mivel nyomja a 7es gyökerèt, így ha nem veszik ki el fogom veszíteni azt a fogat.


Keress egy szájsebész, sitty-sutty kiszedi, jobb az a kis kellemetlenség, mint annak a következménye ha bent marad

2019. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj fogorvoshoz... Muszáj lesz kiszedetni
2019. máj. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!