Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Kis fiam most lesz 14 hónapos...

Kis fiam most lesz 14 hónapos és már kint van 6 foga, es még jön 2, lassan elkezdeném neki mosni, mivel kezdjem neki? Olvastam több oldalt, de inkább anyukák tapasztalata érdekel.

Figyelt kérdés
Gyógyszertárban vagy DM-ben kapható termék e a legjobb első alkalomra , köszi :)
2019. jún. 25. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Ne lassan kezd el neki mosni, mert ez nem mennyiségre megy, már az első fogat is mosnod kellet volna... Örülj neki, hogy eddig nem rohadt ki.

Amúgy Dm-eset is nyugodtan használhatsz.

2019. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tiszta vizzel màr a legelsőt is mosni kellett volna ujjra húzható fogkefével, főleg ha hozzàtàplàlsz (gondolom) és akàr lepedék is lehet rajta. Rossmannban is vannak jó babafogkefék.
2019. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De durva. Én mikor az első foga épphogy kinnt volt már mostam neki. A mam nak van a nyuszis fogápoló szettje annak nagyon jó a fogkefeje. El sem tudom képzelni hogy most kezdjem el neki mosni 14 hosan pedig az én lányom is annyi. Moatmar a vademecum krokodilos fogremjevel mosom napi 2x ha olyat eszik 3x. Gyönyörű fogai vannak. Múltkor voltunk egy családi napközibe és a dadus mutatta egy két éves fiúnak az első két foga kivolt rohadva a sok teától, borzaszto volt ahogy megmutatta, mindez az evés miatt jött fel, azt mondta kB megkellett tanítani újra enni a kisfiút ...
2019. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!