Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki csinált már ilyen diétát,...

Aki csinált már ilyen diétát, annak mi a tapasztalata? Vagy aki még nem, érdekelne a véleménye h érdemes-e elkezdenem!

Figyelt kérdés
[link] ez lenne a diéta, valóban fogyhatnék vele?
2009. jún. 11. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Én most csinálom. Előtte utánaolvastam, írnak róla hideget, meleget rendesen. Lehet, hogy majd itt is megkapod, hogy ennyi tojás árt az egészségnek meg minden.


Nekem még 2 nap van hátra, de annyira nem jött be. Az első héten 2 kiló ment le és derékból 5 centi. Azon a héten úsztam, ezen a héten erősítek. (Hosszútávó terv, hogy a kettőt ötvözöm és az egészséges életmódra váltok).


A tojást nem utáltam meg, de már csak max 2őt tudod megenni belőle alkalmanként és habár éhes nem vagyok folyton ehetnékem van. Alig várom, hogy vasárnap legyen, bár akkor sem engedhetem meg magam, de tervezem, hogy egy pici csokit megengedek magamnak.

2009. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Nincsen energiám ismét leírni hogy ez mennyire káros... Azért mert oda van biggyesztve hogy klinika, még nem lesz egészséges. Erről csak annyit, hogy hogy anno még úgy fogyasztottak nagy súlybl hogy egy hónapig nullkalóriáztattak, és hashajtó.... A nagypapám még volt is ilyen agyrém állatságon. Sokat ért vele, mondhatom...
2009. jún. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előző vagyok!

Úgy értem, hogy kórházban nullkalóriáztattak. Ugye egy cseppet már ez is megdőlt azóta...

2009. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

és ez?:)

2009. jún. 11. 19:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az említett diétához hasonlóval sikerült leadnom pár (utolsó) felesleges kilót. elég kemény volt, de lement. ésszerűen folytatva megtartható a súlyod, de valóban elég káros hosszú távon.
2009. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem miért trükköztök ilyen marhaságokkal, ha egészségesen is lehetne fogyni...
2009. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!