Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi történhetett a szervezettem...

Mi történhetett a szervezettemmel? Mitől erősödött meg ennyire?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy én egy évvel ezelőtt nagyon sokszor beteg voltam... Minden hónapban egyszer legalább . vagy a torkom fájt, vagy lázas voltam annyira hogy napogik az ágyban voltam. Vagy felfáztam. Hasmenés.. Rosszullét.. Tehát minden...

Gyenge volt nagyon az immunrendszerem..

(még néha nevetve kérdeztem hogy vajon ebben a hónapban megint milyen betegseget kapok el) aztán egy éve kijöttem Hollandiába. Itt élek és itt dolgozom de mióta itt vagyok egyetlen egyszer sem volt semmi problémám. Egészséges vagyok mint a makk..talán egyszer egy picit fájt a torkom nem vettem figyelembe nem pihentem.. Úgy mentem dolgozni.. 2 nap után el is múlt... Most nemsokára megyek vissza Magyarországra hosszabb időre.. Attól félek hogy most minden betegség egyszerre utolér ami eddig kimaradt mivel megpihenek... Sok olyan esetet hallottam már hogy akkor gyengült le egy ember szervezete ha megpihent.. Mikor folyamatosan dolgozik talpon van nincs ideje a szervezetének legyengülni. Ez mennyire igaz? Valaki tapasztalta már ezt?

Az egyik barátom 8 hónapig dolgozott folyamatosan emlegetett... De mikor abba hagyta egy hét után annyira fájt a keze nem tudta megmozditani. De miközben napiszinten dolgozott nem érezte hogy fájna vagy hogy megterhelő lenne neki ez a munka.. Arra vagyok kíváncsi h valóban igaz ez az elv hogyha megpihen a szervezet akkor érzi meg hogy mennyire kimerült v akkor betegszik meg?



2019. aug. 28. 22:35
 1/2 A kérdező kommentje:

Bocsánat elfelejtettem

25/L

2019. aug. 28. 22:37
 2/2 anonim ***** válasza:
55%

Tiszta értelmetlen minden amit írsz, érdemben nem lehet reagálni rá

Valaha diagnosztizálták ezt nálad, hogy immunhiányos vagy, gyenge az immunrendszered?

2019. aug. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!