Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Náthás vagyok, csavarja az...

Náthás vagyok, csavarja az orrom, torkomat kaparja. Menyjek táppénzre? Iszonyatosan érzem magam.

Figyelt kérdés

Az egyik munkatársam beteg, és nincs hangja. Mondtam neki, hogy ne jöjjön munkába de nem ő eljött akkor is, mert fél, hogy ki rúgják őt. Édes istenem hisz elmehetett volna táppénzre. Volt orvosnál, és hogy ki akarta a doki őtet íratni keddig de ő nem akarta, holnap jön munkába.


Elkaptam tőle. Náthás vagyok picit, és kaparja a torokmat. Bevettem theraflut, és voltam a gyógyszertárban, és vettem neo angín szopogató cukorkát, és GS Extra Strong multivitamin, extra erős. Ez jó lehet??? + szedek c vitamint 250 MG.


Mit vegyek még be? Hogyan kúráljam ki magam? Iszonyatosan érzem magam.


2019. szept. 19. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Ne “menyjél”. A holnapot még kibírod, aztán hétvégén fekhetsz, hétfő reggelre meg is gyógyulsz. Nem kell minden tüsszentésnél ágynak esni.
2019. szept. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a holnapi napot még próbáld meg kibekkelni. Én múlt héten jártam úgy, hogy pénteken elkezdett kaparni meg fájni a torkom. Abban reménykedtem, hogy a hétvégén elmúlik, az eredmény az lett, hogy hétfőn elküldtek, hogy menjek orvoshoz, mert olyan köhögési roham tört rám. Végül 3 napra ki is írtak. Valóban nem kell mindennel kiíratni magát az embernek, de az is kérdés ilyenkor ugye, hogy hogyan veszik a kollégák a fertőzés lehetőségét.
2019. szept. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Gyengének érzem magam, náthás vagyok tüsszögök, fejem iszonyatosan fáj
2019. szept. 19. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire rosszul érzed magad, akkor menj ma orvoshoz és írasd ki magad pár napra, jobb ha a lakásban maradsz, kúrálod magad, így gyorsabban rendbe jössz, és nem kapsz szövődményt, illetve nem fertőzől el másokat a közlekedési eszközökön, munkahelyen.
2019. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!