Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Véletlenül apám borotvájával...

Véletlenül apám borotvájával borotválkoztam, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Randira készülök, a fősuli legmenőbb csajával, siettem, gondoltam gyorsan levágom odalent a szőrzetem.

Annak rendje és módja szerint meg is vágtam magam. Gyorsan mentem az arcszeszemért, és akkor vettem észre, hogy az én borotvám bizony a szesz mellett pihen, tehát sikerült az apámét elvennem... lehet valami bajom? Eléggé izgultam a randi miatt is, de most már aztán teljesen kivagyok.

18f



2019. okt. 18. 16:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%
Még a magyarázkodásod is ugyan az a vérmérgezéssel. Unalmas l
2019. okt. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Megint, igen, édes butàcska fiam, MEGINT! Honnan kellett volna tudnom, hogy kidobtad már, hm? ;)
2019. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Előtte írtam, de amennyiben nem érkeztél elolvasni, akkor sem az volt a kérdés, hogy ki kell-e dobni, tehát duplán értelmetlen volt leírnod.
2019. okt. 18. 23:08
 14/18 anonim ***** válasza:
23%

#9

csajoknál elvárás?


Mi vagy te? Hímringyó?

:(

2019. okt. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Na milyen volt a csaj? :D
2019. okt. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát komám, ha szerinted ez a csajoknál elvárás, akkor ott már nagy gondok vannak.
2019. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Kiváló volt, összejött a dolog :)


Viszont még egyszer nem borotválom az tuti! Ott ahol megvágtam nincs gond, de máshol egy kis szakaszon rendesen ég, érzékeny a bőr.

2019. okt. 19. 20:05
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha ezt mégegyszer megcsinálod, kiheréllek.


Apád

2019. okt. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!