Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet, hogy az apám egy...

Lehet, hogy az apám egy szociopata?

Figyelt kérdés

Már lassan 20 éve, hogy rendszeresen iszik, alkoholista. Ha nem iszik, akkor egy nagyon csendes, magánakvaló ember, viszont ha részeg, ennek a szöges ellentétje. Nagyon agresszív, kötekedő, verekedik, verbálisan és fizikálisan is bántalmazza az embert. Hazudni mindig is jól tudott, szemrebbenés nélkül, mint a vízfolyás... Olyan hazugságokat is ki tud találni és el tudja hitetni az emberrel, amik nagyon abszurdak. Nagyon jól tud manipulálni, megszerzi, amire szüksége van.

Viszont az érzelmeivel nem vagyok 100%-ban biztos... Azt mondja nekem, mint lányának, hogy szeret, sír is közben (persze csak berúgva). Nem tudom, hogy most ezzel is manipulálni akar-e, hogy ne legyek távolságtartó felé, vagy tényleg így akarja-e (amiért egyébként nem tesz semmit, csak a szája jár).

Az utóbbi időben elgondolkodtam azon, hogy az ok, amiért ilyen, az lehet, hogy szociopata, vagy valami hasonló mentális gondja van...

(42 éves egyébként)



2019. szept. 21. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Felvenni videóra, amikor be van nyomva, aztán csendesebb óráiban megmutatni neki, milyen moslékra tudja inni magát.
2019. szept. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A disszociális személyeknél gyakori az alkoholizmus és a drogfüggőség. A feszültségüket így csökkentik,vagy nincs olyan ember és elegendő ember a közelében akit kihasználhat. Ez még nem jelenti azt hogy ő disszociális lenne.
2019. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!