Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nemi betegsegek legkesobb...

Nemi betegsegek legkesobb mennyi ido mulva mutathatok ki, ha szereznek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 5. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a csontvázad már többszázezer éves, bizonyos nemibetegségek akkor is kimutathatók.
2019. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Arra celoztam, hogy egy ideig lappanghat? Szerzes utan mennyi idovel mondjak meg h nekem az van?
2019. nov. 5. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a legtöbbet antitest kimutatáson alapuló tesztekkel nézik, szokott lenni egy ún ablakperiódus, amikor már megvan a baj, de még nem mutatják ki a tesztek. A HIV-nél pl. 1 hónap körül van ez, hepatitis C-nél is 4-10 hét és így tovább. Meg lehet őket keresgélni egyesével. Tehát ha most volt rizikós kapcsolatod, olyan 1-2 hónap múlva érdemes tesztelni. És mielőtt jönne a szokásos okos tanács, hogy menj el vért adni, majd ott kimutatják, ha nemi bajod van, akkor ne fogadd meg, mert ablakperióduson belül vagy, akkor nem mutatják ki. Te sem tudod meg az eredményed így, ők meg még jól be is adják a márt fertőző véredet egy szerencsétlennek a kórházban.
2019. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Veradasnal nem taroljak x hetig, h biztos ne legydn baj belole? Plazmat x honapig taroljak ugy tudom
2019. nov. 7. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!