Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez, influenza?

Mi lehet ez, influenza?

Figyelt kérdés

Leszögeznem, hogy hétfőn mindenképp elmegyek orvoshoz, úgyhogy nem azért írok, hogy ,,diagnosztizaljanak" mások, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye.

Ma meg voltam dolgozni, mikor hazajöttem semmi bajom nem volt, sőt még este 6 körül sem, annyi, hogy kicsit fáradt voltam, így ledőltem kicsit pihenni. Aludtam 1 órat, és mire felébredtem, olyan 7-7:30 körül, torokfájast kezdtem érezni, ìzületi fájdalmat, és szépen fel is szökött a lázam, még a fejem is fáj. Most bevettem egy algopyrint, kicsit jobb lett, de nem az igazi. Azért gondolom, hogy ez nem egy sima natha, mert nem fokozatosan kezdődött, hanem ilyen hevesen tört rám. Talán influenza? Köhögni meg nem köhögök. Köszönöm a segítséget, kérlek csak akkor írj, ha kibírod trollkodás nélkül!



2019. nov. 30. 00:12
1 2
 11/14 anonim válasza:

Sajnos ez most gyakori.


Fuuu ez a nő beteg. Nem hogy nem ír ki, hanem kitalálja, hogy szimulátor vagyok, mimdemféle vizsgálat nélkül, azt mondja, hogy anorexia, meg menjek pszichiáterhez, de lázat nem mér. Kislányként még a fogszabályzómat is levetette... Nem gogy kiír pár napra meggyógyulsz, aztán ennyi, á nem...

2019. dec. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2019. dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hú, akkor lehet, hogy jobban járnál ha háziorvost váltanál, ha van rá lehetőséged,mert ez eleg durva akkor, és felelőtlenség is a részéről ez a nemtörődöm hozzáállás, meg, hogy mindenféle vizsgálat nélkül ilyeneket mond. Az enyém mindig nagyon alapos, és empatikus is, bár nagy szerencsém van, mert tényleg sok bunkó dokiról lehet hallani.
2019. dec. 3. 21:46
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát, meg kell, hogy mondjam ez most durva volt... Talán 5 évente, ha elkapok egy ilyen kegyetlen vírust, pláne ennyi ideig szenvedjek vele. Általában én mindenen nagyon hamar túl szoktam lenni, de ez, haláli volt... Ugye múlt pénteken kezdődött, és szerdán még annyira fájt a fülem, hogy sírni tudtam volna, és még mai napig köhögök, gyengébb vagyok, mint a betegség előtt, hamar elfáradok. sokat kivett belőlem ez a nyavaja, úgy érzem... A köhögés nem tetszik, hogy még mindig tart,pedig tüdőgyuszim elvileg nincs, mert a doki hétfőn és csütörtökön is meghallgatott és azt mondta tiszta a tüdőm. Hát, remélem, most már a köhögés is múlik.
2019. dec. 7. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!