Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos torokgyulladàs nektek...

Vírusos torokgyulladàs nektek mitől múlt el?

Figyelt kérdés
3 hónapon belül már másodjára kaptam antibiotikumot, de azt mondta az orvos, hogy ez most lehet vírusos, azért szedjem be a gyógyszert. De ha vírusos akkor arra nincs is semmi? 3 napja szedem a gyógyszert, most tartok a felénél de kicsit még most is fáj a torkom. Óvodàban dolgozok, így sajnos gyakran vagyok beteg én is

2019. dec. 16. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyira nem értem a kollégákat mi a pacipénisznek kell állandóan antibiotikumot írni... Magától elmúlik kb. egy hét alatt, addig tünetei kezelés. Ha egy hét, tíz nap alatt sem akar elmúlni, na akkor kell gondolkodni az antibiotikumon, meg akkor ha egyértelmű bakteriális tünetek vannak, tüszők, zöld takony stb...
2019. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egy hétig én is próbálok mindent. Tea, sóval gargalizàlàs, méz, vény nélküli dolgok, de nekem magàtól sajnos sose múlik el, sőt egyre jobban fáj a torkom
2019. dec. 16. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!