Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tudnatok segiteni, hogy mi ez?

Tudnatok segiteni, hogy mi ez?

Figyelt kérdés
Par napja elkezdtem erezni,foleg este,hogy mintha kicsit egne a gyomrom.Nem tulajdonitottam neki akkora jelentoseget,hiszen itt volt a Karacsony,elegge osszeettem/ittam mindenfelet.Ma este viszont elviselhetetlenul egett es most ,hogy enyhult kb 5 percenkent egy nagyon szuro,belenyilalo erzest erzek a gyomorszajamnal,ami nem olyan erzes,mint amikor egett.Eleg ijeszto

2019. dec. 28. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyomorfekély. Hétfőn írass gyomorsavcsökkentőt a háziorvosoddal. Egy-két hónap szedés alatt szépen meg szokott gyógyulni.
2019. dec. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es ez mitol alakul ki? Mert nem eszem tulzott fuszeres/zsiros kajat.A sulyom tok atlagos.Alkoholt havonta 1-2 alkalommal iazom,kavet detto.A vizsgaidoszakban talan egy picit nagyobb a stresszfaktor,de az sem veszes.Olvastam,hogy ez a problema akar szivproblemakkal is oaazefuggesben lehet? Oszinten elegge megvagyok ijedve,meg sose ereztem ilyet.
2019. dec. 29. 00:03
 3/3 anonim ***** válasza:

"itt volt a Karacsony,elegge osszeettem/ittam mindenfelet."


Itt az ok. De ha pár napig szedsz fájdalomcsillapítót az is lazán tud ilyet okozni. Gyakori történet. A szívbetegség mint ok, nagyon ritka és más tünete is van.

2019. dec. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!