Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet kulancs által...

Szunyo37 kérdése:

Hol lehet kulancs által terjesztett betegséget szűrni, és milyen árba van?

Figyelt kérdés
Az év nagy részében kertészeti munkával foglalkozom, és ezért szeretnék ilyen szűrést végeztetni. Nem vettem magamon észre, hogy lett volna kulancs csípésem, de ettől független szeretném megnyugtatni magam.Budapesten keresek olyan intézményt, ahol ezt elvégzik.

2019. dec. 29. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom a 3+1 részt a Zállatorvos videókból, ami ezzel foglalkozik.



[link]

2019. dec. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
háziorvosi beutalóval szűrnek lyme kórra
2019. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
és kullancs:)
2019. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
és nem árba van, hanem árban
2019. dec. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"szeretném megnyugtatni magam."


Na az nem fog menni, mert a legjobb lesztek esetén is 32% fals negatív eredmény van. Ez azt jeleni, hogy ha 100 Lyme-os beteget leszűrünk, akkor 68 esetben lesz a teszt pozitív, és 32 beteg esetében ezt fogja mutatni a teszt, hogy nincs semmi baja. Pedig van.


Tehát, ha csinálsz egy tesztet, és negatív lesz, akkor vagy van Lyme kórod, vagy nincs. Ja, ezt a teszt előtt is tudtuk.


[link]

2019. dec. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már lyme-korod lenne rég lenne tüneted is! Sajnos a legjobb szerológiai vizsgálatok sem a legjobbak.. Nem hiszem hogy lyme koros vagy! (Nekem már volt egy pár nap után elkezdtek fájni az izuleteim hanytam és lázas voltam).. De 7 doboz Doxycyclintől szerencsére elmúlt
2019. dec. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!