Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ez most milyen...

Szerintetek ez most milyen fertőzés lehet? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés

Múlt pénteken kezdtem el érezni, hogy valami nem okés odalent, kicsit viszkedtem de azt hittem, hogy az csak a tisztasági betét miatt volt. Szombaton is, de kicsit erősebb volt a viszketés, vasárnap is olyan volt mint szombaton. Hétfőre viszont majd megbolondultam az égő fájdalomtól és a viszketéstől, és azóta meg valami kis kemény a meggymagtól picit kisebb bogyók vannak rajtam, amik fájnak pirosak és égnek.

Bocsánat ezért az érdekes magyarázatért, de nem tudom őket máshoz hasonlítani.

Valakinek ehhez hasonló rossz tapasztalata van?



2020. jan. 16. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
miert nem beszelsz es mesz nogyogyaszhoz ? sokkal hamarabb megoldast kapnal minthogy erdekel laikus emberek valasza...
2020. jan. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen tapasztalatom.

Nem lehet szőrtelenítéstől?

2020. jan. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első komment: Az lehet, csak fóbiám van az orvosoktól, és csak érdekelt hátha valakivel is volt már ilyen. Tapasztalatokból könnyebb, mint hogy az orvos rá vágjon éppen valamit.


Második komment: Nem hiszem, soha nem volt gondom a szőrtelenítéssel.

2020. jan. 16. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
ra vagjon valamit?:D azt fogja ravagni ami a problema. Nem kell mindenkit hulyenek nezni es azt hinni csak magunk vagyunk az okosak...
2020. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Persze nem gondolom ezt, nem is ezt mondtam, csak soktól hallottam már hogy szinte semmi lényeges dolgot nem mondott az orvos. És csak ezért gondoltam ide írni:)
2020. jan. 16. 16:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Égő viszkető fájdalom. Hirtelen felindulásból a hüvelygombára tippelek, de majd a nőgyógyász megmondja. Neki több diplomája van, mint nekem.
2020. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!