Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Féltek a koronavírustól?...

Féltek a koronavírustól? Honnan lehet szakértői tájékoztatást olvasni, nem pedig rémhíreket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 31. 08:49
1 2 3 4
 11/33 anonim válasza:
89%
Egyáltalán nem félek. Évente kétszer menetrend szerűen beharangozzák, hogy mindmeghalunk és most mindenki rettegjen. Valahogy mégis elég sokan megúsztuk a H1N1-et, a madárinfluenzát meg a többi halálos kórt. Egy sima influenzában (ami évente kétszer is előjön járványszerűen) ugyanúgy meghalhatnak emberek, valahogy azt mégse kapják föl ennyire. Sajnálom azokat, akik képesek mindenen rettegni. Moss kezet gyakran, figyelj a vitaminbevitelre és nyugodjál meg. Ezen is simán túl lesz az emberiség és lehet várni a következő gyilkos kórt. Persze, sajnálom, aki meghalt ebben, de még 1001 dologban meghalnak naponta az emberek.
2020. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Az indexre felraktak ebben a témában egy podcastot, hallgasd meg. Ott egy szakértő válaszol aki ezekkel kapcsolatban kutat. Tényleg nincs normális információ kb sehol csak pánik keltés. Amikor már egy vietnámi párnak ki kell írnia az ajtajára hogy nem kínaiak, akkor tényleg kezdenek magukból kifordulni az emberek.

Amúgy pedig immunerősítő, és alapvető higiénia.

2020. jan. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
76%

Egy mezei influenza több emberrel végez, mint ez a koronavírus fog. Nem félek tőle és tudod miért? Mert a kínaiak ia humorral reagálták le, nem pánikolással.

Amúgy fogalmunk sem lehet mi igaz ebből, mióta élek túléltünk 3 világvégét meg egy csomó minden mást. Nagyobb esély van meghalni egy autóbalesetben, mint a koronavirusban.

2020. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
És most?
2020. febr. 26. 12:16
 15/33 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, továbbra sem!
2020. febr. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Nem. Én inkább attól félek, hogy a sok pánikoló idióta miatt kiürülnek a boltok polcai, mert hajjaj, jön a karantén és be kell vásárolni.
2020. febr. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ettől én is.. :O
2020. febr. 26. 16:36
 18/33 anonim ***** válasza:
Dr. John Campbell YouTube videóit ajánlom, nagyon korrekt.
2020. febr. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a vírustól félek, hanem a sok hülyétől, aki felfújja ezt az egész ügyet és ezzel tönkreteszi más emberek életét.
2020. febr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
2003-as SARS koronával kapcsolatban emlékszik valaki?
2020. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!