Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fizikai beteség vagy fertőzés,...

Fizikai beteség vagy fertőzés, gyomorfertőzés, szervi probléma?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek, sziasztok! Azzal kérdéssel szeretnék felétek fordulni, hogy múlthét hétfő óta rosszul vagyok (az-az 1 hete), onnan kezdődött az egész, hogy reggel kint voltam barátoknál iskolájuknál beszélgetni, majd vettem 6 darab (7days crossiant)


- 2db karamellás

- 2db csokoládés

- 2db csokoládés/vaníliás


Ezt követve vettem ugye még 1db Snickerst, illetve 500ml zéró kólát meg 2 és fél Hell energiaitalt elfogyasztottam.


Jól esett az összes étel, viszont utána rá 1 órával próbáltam enni normális, rendes ételt mert megéheztem 15:00 fele (3-4db fasírt, ketchup rányomva illetve 1 szelet kenyér fele), viszont olyan puffadás és hányinger rámjött a rendes ételtől, hogy egészen estig tartottak a tünetek, este nem bírtam lefeküdni sem.


(A számítógépnél kellett aludnom, figyelmemet elterelve)


Kedden éreztem, hogy jobban vagyok a hétfőhöz képest de azért már az ágyban tudtam rendesen aludni (hétfőn 15:00-től egészen szerda hajnal 5-6-ig koplaltam), majd ettem és jól esett és ment egy picit a hasam (mert ettem pirítóst utána rá 1 órára 1db kakaós csigát és rá +1 órára sajtot rágcsálva majd kenyeret)


Ezek így jól estek mint ételek, szerdán nem történt különösebben semmi.


Csütörtökön illetve pénteken már éreztem, hogy meggyógyultam teljes mértékben. Tudtam enni bármit és ittam is szénsavas cukros üdítőt, ettem sajtos kenyeret illetve majonézes kenyeret (ízesítés miatt)...


Péntek este ettem 3-4db kenyeret "tojáskrémmel" és olyan puffadás/hányinger rám jött megint, hogy nem tudtam aludni, nem tudtam pihenni (semmi...)


Tegnap, tegnap előtt (szombat/vasárnap) egész nap hányingerem volt, tegnap tudtam este nehezen hányingerrel és rossz közérzettel elaludni.


Egész éjszaka rosszul aludtam, tegnap előtt már öngyilkos akartam lenni, hogy csak velem történik ezek a dolgok. Meddig tart még ez a beteges dolog és mi lehet a probléma?


Kitérek, orvoshoz nem szeretek egyáltalán elmenni, mert egyszerűen nem tudok a pszichés problémák végett:


(Pánikbetegség: Szorongás, depresszió, kényszerbetegség)


Mi lehet a problémám? Az antidepresszánst nem szeretném még szedni míg nem tudom, hogy a pánikbetegség tünetei vannak rajtam... :/


Tegnap rendesen székeltem, a vége nyákos viszont zöldes színnel.


Tegnap előtt is koplaltam és tegnap volt az, hogy kekszet rágcsáltam és 1 banánt ettem egész napra meg vettem be 1 B6-t mert rosszul voltam, ahogy ma is mert hányingerrel aludtam, keltem és volt is (vettem be 1db-t) és ettem 1 banánt illetve kekszet.


Valakinek valami tipp esetleg? :/

Lehet valami nagyobb fertőzés ami kihat 2 hétre akár?


Szeretnék 21.-re meggyógyulni mert akkor lesz a szülinapom... Múlthét kedd (11.-e is elmaradt mert rosszul voltam és akkor volt a névnapom: "Bertold")



#fertőzés #szervi betegség?
2020. febr. 17. 10:01
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ui.: Még annyi, hogy esetleg szervi megbetegedés nem hiszem, hogy lehet mert amikor voltunk január.9-én pszichiátrián első alkalommal, az antidepresszáns végett vettek tőlem vért, hogy szedhetem e, hogy van e bármi szervi problémám és a vérvétel nem tudom, hogy mutatott e valamit, mert nem jelezték.
2020. febr. 17. 10:03
 2/17 anonim ***** válasza:
Zöldes széklet oka legtöbbször bakteriális,vagy vírusos fertőzés, illetve az is lehet,ha a normál bélbaktérium flóra károsodott az előző fertőzés miatt. Ismét diétázz és kezdjél elszedni probiotikumot.
2020. febr. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát B6 ami van itthon. :/ Napi 3-at bevehetek, csak nem tudom, hogy hány óra közt vagyis, hogy ha 1-et beveszek hány órának kell eltelnie, hogy bevehessem a másodikat ha pl.: hányingerem van. (hányni nem hánytam), körülbelül mennyi idő alatt gyógyulok? :/ 1 hete tart és már volt olyan, hogy kikészültem és elakartam vágni a nyakamat. :(
2020. febr. 17. 10:13
 4/17 A kérdező kommentje:

Meg cigizek illetve iszok is, vagyis most nem de cigizni cigizek így napi 5 szál biztos ma szívtam eddig 2-t reggel 7-kor kelve.


Feb.8-án este ittam töményen peszgőt, de nem valami sokat szóval az nem esett valami jól... De az már rég nincs bennem és nem hat így ki rám az alkohol mint betegség, rosszul lét.

2020. febr. 17. 10:24
 5/17 A kérdező kommentje:
Azt is olvastam, hogy a pánikbetegségem miatt lehetnek ezek a tünetek, de az nem lehet, hogy eddig tartanak a tünetek 1 hete...
2020. febr. 17. 10:35
 6/17 anonim ***** válasza:
A B6 vitaminból 3x2 tbl-t vegyél be! 1-1 tabletta kevés. A jó "hányós", "hasmenéses" diéta 6-7 napig tartat. Úgyhogy kicsit korán hagytad abba. Az első 1-2- nap csak teát, vizet, főtt krumplit, rozst, kekszet, ropit, kevés ropit, kekszet szabad enni. Utána még 2-3 napig főtt krumpli, rizs,húsleves leve jöhet ezek mellé. Ezután már lehet sonkát, sovány húst, főtt tojást, a levesbe tésztát, zöldséget és húst is enni. A tejtermékkel, főleg a tejjel még akkor is vigyázni kell és normál étkezésre csak 7 nap után szabad áttérni.
2020. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Csütörtökön ettem sonkát is kenyérrel, és teljesen jól esett, semmi bajom nem volt csütörtökön (1 csomag sonkát megettem), illetve pénteken is teljesen konkrétan ettem ahogy máskor.
2020. febr. 17. 10:48
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt sosem értettem: "3x2", az mit takar?
2020. febr. 17. 10:52
 9/17 anonim ***** válasza:
Napi 3x, reggel, délben és este, 2-2 tabletta.
2020. febr. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tippelek már arra, hogy pánikbetegségnek a tünetei...

Már tippelek arra, hogy vastagbélrák vagy valami és idegesít, hogy mindig ugyan ezek a panaszok lépnek fel nálam és ezek a beteges tünetek, most érzem, hogy ez lehet komolyabb betegség mint valami szimpla fertőzés bármi.

2020. febr. 17. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!