Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fizikai beteség vagy fertőzés,...

Fizikai beteség vagy fertőzés, gyomorfertőzés, szervi probléma?

Figyelt kérdés

Szép napot mindenkinek, sziasztok! Azzal kérdéssel szeretnék felétek fordulni, hogy múlthét hétfő óta rosszul vagyok (az-az 1 hete), onnan kezdődött az egész, hogy reggel kint voltam barátoknál iskolájuknál beszélgetni, majd vettem 6 darab (7days crossiant)


- 2db karamellás

- 2db csokoládés

- 2db csokoládés/vaníliás


Ezt követve vettem ugye még 1db Snickerst, illetve 500ml zéró kólát meg 2 és fél Hell energiaitalt elfogyasztottam.


Jól esett az összes étel, viszont utána rá 1 órával próbáltam enni normális, rendes ételt mert megéheztem 15:00 fele (3-4db fasírt, ketchup rányomva illetve 1 szelet kenyér fele), viszont olyan puffadás és hányinger rámjött a rendes ételtől, hogy egészen estig tartottak a tünetek, este nem bírtam lefeküdni sem.


(A számítógépnél kellett aludnom, figyelmemet elterelve)


Kedden éreztem, hogy jobban vagyok a hétfőhöz képest de azért már az ágyban tudtam rendesen aludni (hétfőn 15:00-től egészen szerda hajnal 5-6-ig koplaltam), majd ettem és jól esett és ment egy picit a hasam (mert ettem pirítóst utána rá 1 órára 1db kakaós csigát és rá +1 órára sajtot rágcsálva majd kenyeret)


Ezek így jól estek mint ételek, szerdán nem történt különösebben semmi.


Csütörtökön illetve pénteken már éreztem, hogy meggyógyultam teljes mértékben. Tudtam enni bármit és ittam is szénsavas cukros üdítőt, ettem sajtos kenyeret illetve majonézes kenyeret (ízesítés miatt)...


Péntek este ettem 3-4db kenyeret "tojáskrémmel" és olyan puffadás/hányinger rám jött megint, hogy nem tudtam aludni, nem tudtam pihenni (semmi...)


Tegnap, tegnap előtt (szombat/vasárnap) egész nap hányingerem volt, tegnap tudtam este nehezen hányingerrel és rossz közérzettel elaludni.


Egész éjszaka rosszul aludtam, tegnap előtt már öngyilkos akartam lenni, hogy csak velem történik ezek a dolgok. Meddig tart még ez a beteges dolog és mi lehet a probléma?


Kitérek, orvoshoz nem szeretek egyáltalán elmenni, mert egyszerűen nem tudok a pszichés problémák végett:


(Pánikbetegség: Szorongás, depresszió, kényszerbetegség)


Mi lehet a problémám? Az antidepresszánst nem szeretném még szedni míg nem tudom, hogy a pánikbetegség tünetei vannak rajtam... :/


Tegnap rendesen székeltem, a vége nyákos viszont zöldes színnel.


Tegnap előtt is koplaltam és tegnap volt az, hogy kekszet rágcsáltam és 1 banánt ettem egész napra meg vettem be 1 B6-t mert rosszul voltam, ahogy ma is mert hányingerrel aludtam, keltem és volt is (vettem be 1db-t) és ettem 1 banánt illetve kekszet.


Valakinek valami tipp esetleg? :/

Lehet valami nagyobb fertőzés ami kihat 2 hétre akár?


Szeretnék 21.-re meggyógyulni mert akkor lesz a szülinapom... Múlthét kedd (11.-e is elmaradt mert rosszul voltam és akkor volt a névnapom: "Bertold")



#fertőzés #szervi betegség?
2020. febr. 17. 10:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Szóval:

Reggel 2

Délben 2

Este 2?

2020. febr. 17. 11:08
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert ezt nagyon nem értem, egyébként ma megettem 1 csomag kekszet 2 banánt és érzem, hogy tele vagyok és kezd hányingerem lenni kicsit és most iszok citromfű leveles teát.
2020. febr. 17. 13:24
 13/17 A kérdező kommentje:

Meg még annyi, hogy furcsálom, hogy egésznap ettem kekszet/banánt és jól esett, tele lettem éreztem, hogy azért hányingerem van egy kicsi, most ettem ilyen pékségbe kapható sajtos rudak ilyen édeses dolog.


És fixen nem tudom mi a bajom ugye 1 hete van a probléma, szervi betegség nem lehet? :(

Vagy esetleg gyomor rák, gyomorfekély bármi?


Pénteken szülinapom lenne és így a bulim se lesz megtartva.


Vagy ha szedem a B6-t péntekre meggyógyulok?

1 hete tart a betegségem.

2020. febr. 17. 18:12
 14/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. febr. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
16, holnap utan 17
2020. febr. 19. 00:13
 16/17 anonim ***** válasza:
16 éves korban nem szokott gyomor-,vagy vastagbélrák kialakulni. Ráadásul az idősebb korban sem úgy történik,hogy egyik napról a másikra panasza lesz valakinek.
2020. febr. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Akkor mi lehet a probléma? Enni nem tufok rendes kaját, ahogy ráhok egy rendes kenyeret meg sonkát vagy sajtot vele nem tudom egyszerűen lenyelni mert már érzem magamban azt a hányinger érzést... Ez micsoda? :(


Szeretnék végre normálisan enni, de nem tudok ha rosszul érzem magam minden nap.


Ez csak egy vírus vagy mi lehet ez?

2020. febr. 19. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!