Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet a probléma? Esetleg...

Mi lehet a probléma? Esetleg fertőzés, mostani járvány?

Figyelt kérdés

Múlthéteb vagy azelőtt írtam már egy ilyes fajta kérdést:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..



Most szibt úgy ugyan az, csak tegnap előtt kint a városba berosszultam, szóval puffadás, hányinger és nem bírtam hazamenni míg nem lettem jobban és vagy fél órányi egyedül séta után lettem jobban végre... Mára most puffadok és hányinger (a hányinger általában este fele jön elő és most menni kell a hasamnak és hányinger és nem tudom mitől... valaki tudja mi lehet ez? Tegnap meg tegnap előtt is ahhoz képest normálisan ettem meg ma is 2-3 szelet kis kenyeret majonézzel és párizsivel.



És jól esik meg minden de utána mára már elkapott ilyen rossz közérzet, puffadás féleség, a hideg szint úgy ráz folyton, orvost múlthéten felhívtam amikor még rosszul voltam, utána már fix voltam és meggyógyultam és azt mondta vírus... lázasnak is érzem magam sokszor meg fejfájás és a szemem is fáj mintha lázas lennék, orrom is folyt hétfőn, kedden és a váladék is feljött a torkomba, bár most is és nem vagyok megfázva, tegnap hajnalba felkeltem vagy tegnap előtt, hogy kapar a torkom folyamatosan.


Aludni tudok de mostanába rémálmok és felkelek mindig hajnalba vagy 2x...


Egészen mostanáig ráz a hideg, gyenge vagyok és hányingerem van és hasmenés érzés, most megint 2 hétig szenvedek mint akkor? A gyomrom meg forog és kezd a fejem nagyon picit fájni.


Valakinek valami tipp? :/



#fertőzés #tavaszi járvány
2020. febr. 29. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem hallottam most ilyen hányingeres járványról, de attól még lehet vírus.

Diétázz, ne párizsit meg majonézt egyél, igyál sok folyadékot, szedj vitamint, és el fog múlni.

2020. febr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor mi lehet a problema, a linket esetleg ha megnezed es elolvadod, na azok 2 hetig voltak, most olyan mint a gyomorrontas de nem hanyok a hasam nem megy csak olyan erzesem van es rossz kozerzet... Vagyis mashogy erzem magam mint akkor, meg szedulekeny vagyok most.


Hany nap mire gyogyul kb? Nagyon idegesit... Es az a baj, hogy ha reggel felkelek altalaban nagyon jol erzem magam, utana eszek kenyeret valami, jol esik utana puffadok, hanyinger. Multheten lenyelni nem birtam akarmilyen etelt.


Es hetfon tok jol ereztem magam es kedden is, szerdan kint az utcan rosszultam be... Es van egy tippem de az mar nincs bennem.

2020. febr. 29. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Most mindenféle vírus van, de ezek csak átmennek az emberen. Olyan nincs, hogy rosszullét után oké vagyok, majd megint rosszullét. Jön és megy. Keress inkább egy gasztroenterológust. VAGY talán egy enyhébb lefolyású influenzád van, azt kísérhetik ilyen tünetek.
2020. febr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Családtagot nem fertőzök vele... Haveromat se fertőztem meg tegnap pedig itt volt vagy 2 óra hosszát.


Hányás nem volt, viszont vettem be B6-t rá de puffadok és hányingerem van és oldalt az arcom is fáj meg gyengeség és a fejem, hányni nem fogok? Pszichésen beteg vagyok és orvoshoz se tudok menni.


A szám is csíp. :/ Az arcom mintha zsibbadna visszatérve.

2020. febr. 29. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!