Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom félni a koronavírustó...

Van okom félni a koronavírustól? 30 éves aktív életet élő vagyok. Betegségeim: Pánikbetegség, Agorafóbia, Hipochondria.74 kiló vagyok, majdnem napi szinten 10 km-t sportolok és 1 éve voltam beteg, torokgyulladással.

Figyelt kérdés

10 évesen elkaptam az influenzát annak ellenére, h be voltam oltva!



vérképem elvileg kitűnü, a magas bilirubinom kivételével (gilbert kór) koleszterinem alacsony, váérnyomásom 105/65 vércukrom 3.8-7.0 között 7.0 maximum és nagyon ritka....


2020. febr. 29. 22:11
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Én most rendelem meg a jó kis ruhaim Amerikából interniatonal csomag lol
2020. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
Sztem itt vannak bajok a toronyban de nem csak nálad hanem sok mas honfitarsunknal is. Egeszseges 30 eves ember vagy fiatal nem ertem a problemadat. Egy minek panikolsz valtoztatni nem fog a helyzeten ha itt van a virus itt van ha elkapod ha nem felesleges a panik inkabb a meglevo mentalis problemakat kellene kezelni s nem bantasbol írom ezt. Termeszetesen nem gyogxszerrel hanem igenis sportolj tovabbra is szedj vitaminokat erősítsd a szervezetedet fiatal es egeszseges vagy ennek orulj a tornyodban meg neked kell rendet tenned hogy ne gondolj a butasagokra. Egy fiatal meglett eros szervezet az atomot is túléli nem hogy ezt. Arra gondolj nap mint nap h fiatal eros ember vagy akinek semmi baja az egadta vilagon es nem is lesz.Eros egeszseges vagyok es az is maradok. A dolgok meg ha akarnak igy is ugyis megtortennek de az h magadat megóvd es meggyogyitsd annak erdekeben csak te tudsz tenni. Vannak sokkal sulyosabb jarvanyok mai napig is csak mi tavol vagyunk tőlük vagy epp be vagyunk oltva ellenuk. De ettol még vannak.Panikra felelemre semmi ok tenni kell erte hogy ne legyel beteg. Az eros immunrendszert nem gyozi le a vírus semmilyen vírus.
2020. márc. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Érdekes, az autóbalesetektől vagy a konyhai balesetektől nem retteg senki, pedig meg kéne nézni annak mennyi a halálozási aránya. [link] Vagy a szív és érrendszeri betegségek. Csak ugye azt már megszoktuk hogy abban sokan, így nem foglalkozunk vele.
2020. márc. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

#16: "Ha el is kapod, a jelentős, nem igazán esztétikus, de még eléggé egészséges kategóriába eső túlsúlyod miatt nagyobb esélyed van túlélni, mint pl valami fittness modellnek. "


Ez azért a testmagasságától is függ a kérdezőnek, amit nem adott meg. :)

190 centisen a 74 kiló teljesen normális súly. Még a 80-al sem lenne baj, esztétikai meg semmilyen szempontból.

De valóban, betegségek szempontjából a normális testsúly és az enyhe túlsúly nagyjából egyenrangú. A legkockázatosabb csoportot a kórosan sovány emberek alkotják:

[link]

2020. márc. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Ne félj!!!

Fiatal vagy erős az imunredszered és még sportolsz is ugyhogy nem lesz semmi gond.

Nyugi ne is foglalkozz vele! Mos kezet gyakran,ne egyel koszos kézzel es ennyi.

Csak nagy a felhajtás,de igazából nem is annyira durva

2020. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
24: Igen, de gondolom nem egy 120 cm-es személyről beszélünk. Fura amúgy, hogy egy ilyen triviális dologhoz is publikációkat követelnek egyesek. Én éltem már túl 20% halálozási esélyű tüdőgyulladásban kicsúcsosodó fertőző betegséget, 2 hét alatt elveszítettem a testsúlyom 20%-át, és alapból normál tartományból indultam. El lehet képzelni, hogy néztem ki a vetegség vége felé...Ha súlyos tüdőgyulladásban szenved valaki, egész egyszerűen nem tud enni,elveszíti az étvágyát. Az enyhe túlsúly életmentő, de ezt már kb az írástudatlan ősember is felérte ésszel. de itt követelik a BIZONYITTÉKOT, hát nagyon vicces, azóta is ezen a válaszolón röhögök :D Életképtelenek anékül, hogy valaki megmondaná nekik, mit is kell csinálni egyértelmű helyzetekben :D
2020. márc. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nincsen okod félni, annak hagyobb az esélye, hogy mondjuk közlekedési balesetben halsz meg. Az áldozatok nagy része legyengült, rozzant egészségű idős ember. Ha mégis annyira rettegsz ettől, az nem reális: pszichológust keress fel.
2020. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
180 centis fiú vagyok a 74 kilóhoz.
2020. márc. 4. 22:30
 29/31 anonim ***** válasza:
#28: A testtömeg-indexed 22,8, ami teljesen átlagos (18,5 és 25 között vagy a normál testsúlytartományban).
2020. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Igazából nekem 14% a testzsírom.
2020. márc. 6. 20:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!