Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van okom félni a koronavírustó...

Van okom félni a koronavírustól? 30 éves aktív életet élő vagyok. Betegségeim: Pánikbetegség, Agorafóbia, Hipochondria.74 kiló vagyok, majdnem napi szinten 10 km-t sportolok és 1 éve voltam beteg, torokgyulladással.

Figyelt kérdés

10 évesen elkaptam az influenzát annak ellenére, h be voltam oltva!



vérképem elvileg kitűnü, a magas bilirubinom kivételével (gilbert kór) koleszterinem alacsony, váérnyomásom 105/65 vércukrom 3.8-7.0 között 7.0 maximum és nagyon ritka....


2020. febr. 29. 22:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
#30: Az is teljesen normális, sok sportoló van 14 %-os testzsírszázalékkal (nem szumósokra gondolok :D). És annyira nem is kevés, hogy aggódni kelljen a betegségek miatt.
2020. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!