Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bárányhimlő után hegek eltünte...

Bárányhimlő után hegek eltüntetése felnőttként?

Figyelt kérdés
23 éves nő vagyok és pár napja lettem bárányhimlős. Fogalmam sincs honnan kaphattam el. Mikor kijött az első pár kiütés az arcomon még nem tudtam, hogy bárányhimlő. Azt hittem pattanás és nyomkodtam... meg fog maradni a helye? Ha igen, akkor mivel kezeljem? Szép sima bőröm volt eddig most pedig heges lesz az arcom bele fogok őrülni....

2020. márc. 2. 11:32
 1/6 szamo77db ***** válasza:
100%
Pedig megmarad a nyoma. Talán a háziorvosodat kellene felkeresned és mégkérdezni tőle, hogy mi tévő légy, milyen szakrendelést keress fel!
2020. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megmarad a heg, de lehet csiszolással segíteni rajta, persze szakember kell hozzá.
2020. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idő után szabad kezeltetni? Ha elmúlik a himlő azonnal vagy várni kell?
2020. márc. 2. 20:48
 4/6 szamo77db ***** válasza:
Tudnod kellett volna, hogy bárányhimlő, mert olyan őrülten viszket, hogy az ember szinte falra mászik tőle! A pattanás meg fáj, ha nyomkodják.
2020. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy nem viszketett. Igen fájt mikor nyomkodtam.
2020. márc. 3. 16:20
 6/6 Péter114 válasza:
Szia nekem is hasonló problémám van azóta sikerült megoldást találnod?
2022. ápr. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!