Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Azi Sandoz 500 mg gyógyszert...

Azi Sandoz 500 mg gyógyszert abbahagyhatom?

Figyelt kérdés
Kedd óta vagyok beteg, csütörtökön felírta az orvos ezt az antibiotikumot, de azóta rosszabbul érzem magam. Nagyon fáj a fejem, a szemem, a végtagjaim, kicsit mintha káprázna a szemem. 3db-os kiszerelés, kettőt bevettem, de erősen gondolkozom, hogy a harmadikat nem fogom. Sokat olvastam róla, de elég régi kérdések. Van valakinek frisszebb tapasztalata? Milyen itthoni praktikával helyettesíthetném?
2020. márc. 7. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is azt kaptam előző héten, nálam bevált. A második tabletta után már kezdtem érezni, hogy jobb.

Elötte úgy fájt a torkom, hogy alig tudtam inni, de még beszélni is nehézkes volt.


Szerintem nézd meg, a

2020. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlenül elküldtem.

Közben megnéztem a papírját, gyakori mellékhatásnak számít a fejfájás. Ha szédülsz tőle akkor hagyd abba.


Ha biztosra akarsz menni kérdezz rá egy gyógyszerésznél, de ha nem szédülsz akkor én bevenném a helyedben.

2020. márc. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Erősen gondolkozom, hogy mi legyen
2020. márc. 7. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel az ügyeletes gyógyszertárat azzal nem veszítesz ha szakembert is véleményt mond.
2020. márc. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!