Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintek ez nátha vagy...

Szerintek ez nátha vagy inkább allergia?

Figyelt kérdés

Tegnap este nagyon fáradtnak érzetem magam és elkezdett kicsit fájni a torkom ami ma reggelre teljesen elmúlt.

Konkrétan semmi bajom nem volt amikor felébredtem, aztán elmentünk vásárolni, takarítttunk és elkezdtem hirtelen benáthásodni. Égett a szemem is amiótől kb 10 óra alvás után azt éreztem , hogy megint álmos vagyok.

Mivel párszor már elfordult ilyen allergiás nátha nálam ami a semmiből jött ezért volt itthon allergia sprém , befújtam vele és azóta elmúlott a tüsszögés meg az orffújás.

Most lefekdütem és már csak a szemem ég kicsit, ki vagyok száradva folyton szomjas vagyok meg picit rázott a hideg, de most jól betakaróztam , meleg tea és most kellemes.

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy tegnap kicsit eláztam és a cipőm is vizes volt, lehet hogy megfáztam?

De teljesen úgy érzem most magam, mint anno tavaly nyáron amikor hirtelen a semmiből elkapott valami allergiás akármi.

Eddig 3* -4*fordult elő velem ilyen amire emlékszem, hogy a semmiből jött egy nátha aztán másnapra elmúlott.

Mit gondoltok ez inkább allergia vagy megfázhattam tegnap kicsit?

Tudtommal nem vagyok allergiás semmire .



2020. márc. 7. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:

"Tudtommal nem vagyok allergiás semmire ."

Miért, milyen allergia vizsgálatok voltak eddig?

2020. márc. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Ez nem igazán allergia.
2020. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Márpedig a háziportól lehet, hiszen a kérdező azt írta, hogy takarítottak.
2020. márc. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Régen voltam allergia vizsgálaton de annak már vagy 15 éve..igen a párom is azt mondta, hogy szerinte a porra lehetek allergiás. Amióta befújtam az allergiás sprével szinte elmúlott az egész most. Mondjuk a szemem még mindig kicsit ég. Lehetséges , hogy csak nagyon ritkán jön ki rajtam az allergia?

Mert pl. ha porra vagyok allergiás, akkor máskor miért nem hozza elő a náthát?

2020. márc. 7. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!