Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha valaki a koronavírus...

Ha valaki a koronavírus miatti iskolabezárások miatt dühöng és válogatott jelzőkkel illeti azokat akik egyénileg ignorálnák ezeket a döntéseket az mit érez? 😂

Figyelt kérdés

Közvetlen környezetemben egy fiatal (egyébként hülye 3,14csa) anyuka vagy fél percig szidta a döntéshozókat, illetve azokat akik ignorálnák a döntést. Szerinte az az idióta, aki egy ilyen miatt képes lenne bezáratni az iskolákat, mert ez csak egy kitalált és felfújt dolog.

És képes felháborodni, ha valaki csendre inti vagy vitába mer szállni vele. Érdemes szerintetek oltani, vagy mit érezhet az ilyen? Jobb hagyni?


Hozzáteszem ugyanezen kisgyerekes anyuka ment be a gyerekek hányós, fosós időszakában dolgozni úgy, hogy reggel még ő is hányt 😂



2020. márc. 11. 20:05
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem másokban kerestem a hibát, de közösségbe kizárólag munkahelyen járok és azokat az eseteket írtam le amiket tapasztalok.


Elég dühítő tud lenni, ha olyannal kell lenned egy légtérben, aki egésznap köhög, rosszul van és ezt akár még mondja is, hogy nincs jól. Ha haza is megy, mert már annyira nem bírja holnap ismét élvezhetem a társaságát, mert csókos például és még szóvá sem lehet neki tenni, hogy te mi a répát keresel itt, tegnap délután még 40 fokos lázad volt....😂😂😂

2020. márc. 11. 20:49
 12/24 A kérdező kommentje:
És hány meg hány ilyen hoki fejű magyar retek ember van, egy csomó idióta jobb szót nem találok már bocsánat...én ezeket látom, már nem verdesi a lázmérő a 38,5 fokot az már nem láz 😂😂😂 irány másnap dolgozni, a kollégák elkaphatják? 🤔 hát az meg ki a répát érdekel🤷‍♂️😊..., az a lényeg, hogy bemegyek napot lopni betegen, mert az nem táppénz produktum úgy sem lesz mert egész nap a lázcsillapítson fogok fáradozni 😏😅
2020. márc. 11. 20:56
 13/24 anonim ***** válasza:

Az ilyenek olyanok, mint anyám, hogy bezavart 39 fok feletti lázzal is az iskolába. Ha hazaküldtek már az iskolában megkezdtek az alázásomat, a megtorlást... Mert nem a lábadnak van baja, csak enm alarsz iskolába menni...


Maga is bejár, hány embert fertőz meg nem érdekli.

2020. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Erre a mélyen gyökerező magyar mentalitásra fogunk nagyon csúnyán rábszni!!!
2020. márc. 11. 21:00
 15/24 anonim ***** válasza:

Sok az igéntyelen, gusztustalan magyar...


Azért talán egyre kevesebben ilyenek, anyám nem normális. De a gyerekorvosunk is ilyen volt, nem írt ki betegen, flegmázott, nem gennyes a torkod, csak piros, influenzával még be lehet menni... A saját lány széthányta a kollégiumot és nem engedte haza.

2020. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
30%

Sajnos minden munkahelyen ez megy.


Érted nálunk kutatókpözponthoz kapcsolódó cég, százmilliós berendezések, a 100 főből a felének van doktorija, a másik meg profi mérnök.


Erre mi van? Pár f..sz bejön lázasan dolgozni, a főnök zavarta haza. Kötelező nálunk a betegeknek a maszk, nem csak most. A többség leszarta, úgy prüszkölt köhögött stb. Pedig nálunk betegen lehet home officelni stb. Táppénz is alap.


Erre csak bejönnek lázasan.


Eredmény? Általában a 15ös irodából 8 állandóan beteg, bevételkiesés, elhúzódó szövődmények stb.


...

Csak azt nem fogják fel, hogy ez sima influenza eddig szedett 0.1% áldozatot, és kb 1% esélyed volt kórházba kerülni. Na ezt itt szorozd fel 20-al


A doktorok, mérnökök bejönnek lefertőzik a cégünket, akkor a 100 főböl 3-4 ember várhatóan MEGHAL! Idősebb kolléga, immubbeteg stb... és nem csak ez, hanem 10-en lélegeztetőre kerülnek. Az országban alig van lélegeztető. Aki nem kap O2-öt meghal! A 100 fős cégből simán kórházba kerülhet 20-30 ember és akár 10-en otthagyhatják a fogukat.


Ugye így milyen durva a statisztika? Influenza soha a büdös életben nem végez ekkora aratást.

2020. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nálunk is iroda, folyamatos ez van, körbefertőzések.

Van olyan (még a főnök szerint sem százas nő, egyébként jó diplomás munkaerő lenne), hogy már behozta a gyerekét dolgozni mutatóba, hogy jaj szegény beteg, lázas, meg köhög is, így nem engedték be az oviba mindezt csak azért, hogy a felettese ezt látván hazaküldje, hogy a beteg gyerekekre tudjon vigyázni.

Mintha a felettese nem hinné el, ha ír neki egy üzenetet, vagy felhívja, hogy te figyelj már ez meg ez van nem jönnék be dolgozni 😂😂😂

Ezt az egészet nem hittem volna el, ha csak mondják és nem látom a saját szememmel az egész jelenetet. 😂

2020. márc. 11. 21:36
 18/24 anonim ***** válasza:

De kikériagának, meg játsza a sértődöttet, miközben hangja nincs neki, lázas, hogy "megintegfáztál köcsög, láttam nyitva volt az ablak, és tőlem kaptad el". Full betegen.

Szerintem egyébként az ennyire beteg tanárokat is haza kellene zavarni. Szeptembertől júniusig beteg. De milyen hülyék hogy kiküldték, hogy kezet kell mosni, mikor csak megfázik mindenki, öltöznének fel. Anyám KÉMIA tanár.


Undorító... Nárcisztikus az ilyen, csak magára gondol. Évek óta miatta csak nyáron nem vagy beteg, lefertőzi a fél iskolát, kezét nem mossa meg...

2020. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a tagadók/bagatellizálók féltik a pénzüket, hatalmukat. Meglegyinti őket, hogy holnap már lehet semmit nem fog érni, amit nagy műgonddal összeharácsoltak. Kétségbeesnek, mert nem tudnak menni Balira telelni, nem képesek elfogadni, hogy nincs döntési hatalmuk a vírus fölött.
2020. márc. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Igen én is ezt látom, hogy képtelenek elfogadni a (negatív) változásokat.

Inkább még mindig azt hajtogatják, hogy ez az egész fel van fújva. 😂

Nem értem amúgy ugyanezek az emberek mit fognak mondani, csinálni ha a saját bőrükön tapasztalják meg ennek velejáróit?

Mit éreznek, de komolyan kérdezem?!

2020. márc. 12. 07:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!