Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ha semmilyen...

Mit tegyek ha semmilyen gyógyszer nem hat?

Figyelt kérdés
Náthával kezdődött az egész. Immár több mint egy hete, hogy az ágyat nyomom. Elmentem orvoshoz aki megállapította a vírusos eredetű betegséget, ennek következtében semmilyen gyógyszert nem írt fel. Azt javasolta, hogy ki kell feküdni. Rá egy hétre azaz tegnap előtt azonban begyulladt az arcüregem és nagyon megfájdult az egész fejem. Fájdalomcsillapítók nem hatottak, mára már ráment a fogamra is és olyan szinten fájdalmam van, hogy majd meg őrülök. Egész éjjel nem aludtam, teljesen kikészültem. Most beszéltem orvossal, Cataflamot írt fel, de egyelőre továbbra se hat. Mit tegyek ha már nem bírom tovább a fájdalmat?

2020. márc. 13. 10:05
 1/5 anonim válasza:

Arcüreg gyulladásra javaslom az inhalálást.

Én hajszárítóval szoktam melegíteni az arcom, mert nem bírom az inhalálást. Azt nem írod, van e lázad, köhögsz e.

Csinálj méz, gyömbér citromlé kombót, abból naponta 3x egy kiskanállal. Sok vitamin, és tényleg pihenés.

mielőbbi gyógyulást.

2020. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orrcsepp használata kötelező, a felgyülemlett váladékot csak így lehet kifújni. Emellett naponta többször kell inhalálni.
2020. márc. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nasivin sanft, infralámpázás, gőzölés kamillateás sós vízzel.


Lassan próbáld emelni a cataflam adagot, és ha van otthon Xanax akkor 0.5-1mg ot vegyél be.


Ha fáj is, legalább kialszod (vagy elernyedve leszarod hogy fáj)

2020. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#1 Igen, van lázam is és köhögök.


Köszönöm szépen a tanácsokat :)

2020. márc. 13. 10:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Jobban vagy már?
2021. nov. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!