Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig kell még otthon maradni?

Meddig kell még otthon maradni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 22:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
81%
Július.
2020. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
12%
Amíg a kormány úgy nem dönt, hogy a gazdaság nem bírja tovább. Tehát kb még két napig.
2020. márc. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
37%

Miért nem fogjátok fel, hogy az eddig ismert világunk és jólétünk ÖSSZEOMLOTT?


Innentől mász szabályok lesznek érvényben.


Ebből nem lehet felébredni, nem lehet másik országba menekülni, és homokba se tudod dugni a fejedet.


Ezt együtt kell átvészelnünk, hogy ne szenvedjen akkora kárt az ország. Egészségben, emberéletben és anyagilag.


Ennek az egyetlen ismert működő módja jelenleg a határozatlan idejű karantén. Ez lehet akár 2-3 hónapos is sajnos.

2020. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Még csak a legelején járunk az egész járványnak. Nyugi, meg vagy egy hónapig tuti otthon leszel.
2020. márc. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan nem leszel otthon pár hónapig, A karantén már az olaszoknál is megbukott emberi oldalról, nálunk pedig a gazdaság nem bírja el. A szerb modellt fogjuk valószínűleg követni, én legalábbis azt tenném: [link]
2020. márc. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ezt senki sem tudja. Naponta változnak a hírek. Van aki szerint legalább 2-3 hónapig el fog tartani.
2020. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Olaszok barmok. Újra emelkedik az esetszám. Ha nem tesznek valamit, pl hadsereg az utcára és 3 év börtön a szanályszegőknek / 10 milliós büntetés... akkor hamarosan mégnagyobb bajba kerülnek.


Be kell vetni a hadsereget különben gondban lesznek.


A fegyelmezett országok, Japán, Korea, Tawian már jönnek kifelé a járványból a szigorú intézkedéseknek hála. Kínában újraindították a gyárakat, egyelőre nincs második hullám.


Csak ez az egy módja van a gazdasági összemlás megállításának.

2020. márc. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól vagyok mérges mikor valakik nem veszik komolyan és pl bulit tartanak mint a szomszéd utcában. Nem hangos de láttam hogy már gyülekeznek. Mert így az egész áldozathozatal nem ér semmit. Sajnos ez van. Ki kell bírni. Ha nem is magunkra, gondoljunk másokra, idősebbekre.
2020. márc. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

#8, Igen, és ez annak fényében dühítő hogy én is kockáztatom az állásomat, valószínűleg feleződhet a fizetésem is. Lemondtam minden programomat, sporttól buliig mindent.


És az emberek egy jórésze meg szarik bele és súlyosbítja a válságot. Mert még ha dolgozni menne az oké... de nem, bulikáznak meg egy rakás full halasztható dolgot csinálnak.


Pedig csak pár egyszerű szabályt kéne betartani. Dolgozni is lehet, nem kell szétverni a teljes nemzetgazdaságot... csak ésszel.

2020. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Kínában azért indul újra a termelés, hogy ne álljon a földbe a gazdaságuk. Nem tudod addig megállítani a vírust, amíg 1 ismeretlen eset is van a Földön, aki tünetmentes, vagy nincs védőoltásod, vagy egyéb módon nem esik 1 alá az R0.
2020. márc. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!