Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig kell még otthon maradni?

Meddig kell még otthon maradni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 22:27
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#13 nem. Vannak emberek akinek más igényei vannak mint neked. Szeret vk bulizni vagy utazgatni? Semmi közöm hozzá, nme az én pénzéből teszi. Sok ilyen embert ismerek akik most visszafogták magukat. Nem kell messze mennem, férjem lételeme hogy minden nagy kimozduljon, most nem teszi. Szerintem ez kicsit inkább annak a kérdése, hogy fél fogták-e hogy miért áll le az ország. Azok akik a szomszéd utcában buliztak tegnap (18-20évesek) valószínű nem fogták fel. Múlt héten találkoztam egy nővel (nem bulizós alkat! ) aki azt mondta hogy ő nme érti hogy miért ez a nagy felhajtás egy vírus miatt, és ő ezt nem látja veszélynek. El kellett neki magyaráznom, hogy igen rá nem veszélyes de az idősekre és a betegekre igen, és ez az egész cirkusz azért van higy ne omoljon össze az egészségügy. De láttam hogy nem érti. Az ilyenek fognak továbbra is el fog járni otthonról mindenhova csak úgy, nem mos kezet nehogy kiszáradjon a keze stb. Na ezekkel van a baj.
2020. márc. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!