Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig kell még otthon maradni?

Meddig kell még otthon maradni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 17. 22:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Csak kínában ha elkapja 50%a a lakosságnak az kapásból 70 millió halott ha nincs EÜ.


Gondolkodj már kicsit b+... szerinted milyen hatása lenne annak a gazdaságra?


Arról nem is szólva, hogy lakik ott kb 500 millió fiatal és középkorú felnőtt. Ha annak a felét mebfertőzöd máris 250 millió fiatal fertőzött.


EÜ nélkül az 1 millió fiatal halott!

2020. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
31%
Az a szerb minta eleg jonak tunik gazdasagi szempontbol viszont halalra itel akar tobb szaz embert is raadasul az idoseknek siman hazaviszik a virust ha tobb generacio lakik egyutt... Nem tudom h ezt megmerik e lepni itthon.
2020. márc. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
42%
A sok f..z hiperszociális nem bír a seggén megmaradni. Ez az a típus, aki idáig éjjel-nappal bulizott, fesztivál, romkocsma, kocsikázás, Európa végigutazása. Ezek nem bírják már 3 napig sem bezárva.
2020. márc. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%

“Ez az a típus, aki idáig éjjel-nappal bulizott, fesztivál, romkocsma, kocsikázás, Európa végigutazása.“

Bocs, hogy nekünk van életünk. :)

Te úgyis egesznap a szobában kuksolsz, neked nyilván tök mindegy, de másnak nem. Jah, beutaztam fél Európát, tényleg mekkora egy gáz ember vagyok. :D

2020. márc. 18. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

#14, Egészen februárig ezt csináltam. Utaztunk egy csomót, USA-ban is voltam minden évben, most is mentem volna márciusban. Minden héten 2x extrémsport, utána sörözés a cimbikkel. Túrázások, színház, kultmozi, céges kocsmázást stb.


Ennek most vége! Az ismert világunk jelenleg bezárt, mert világkrízis van.


Én fel tudtam adni ezt a közösség érdekében, mert rengeteg orvos ismerősöm van olaszországban, és franciáknál is. Tudjuk hogy milyen súlyos ott most a helyzet, ez nem vitás... de polgári kötelességünk feladni most minden eddigi jóléti formánkat.


Ha nem tesszük, annak a teljes társadalom minden tagja fogja megszenvedni a következő 10 évben.

2020. márc. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
36%
#14 te nem gáz vagy, hanem degenerált. Te vagy az a tipikus ember, aki rácsapja az ajtót a mögötte haladóra, mert megteheti.
2020. márc. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

“ Ennek most vége! Az ismert világunk jelenleg bezárt, mert világkrízis van.”

Ez mi? Valami zombiapokakipszises film kezdő narrációja? :D

2020. márc. 18. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nyilván most én sem utazgatok, de nem is fogok otthon, egy lakásban rohadni hónapokig.
2020. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
64%

Nem zombiapokalipszis, hanem a realitás.


A járvány csak egy apró előszele annak, ami jön. Százezrek munkahelye zár be, a béreknek annyi... de nem csak ez, hanem a vállalkozók hatalmas bajban. Rengeteg kicentizett cégnek hamarosan meszelnek.


Főleg turizmus, vendéglátás, sok ipari vonal...


Mindenhogyan megszopjuk, mert ha karantén van akkor azért, de legalább kevesen halnak meg és az EÜ megmenekülhet.


Ha meg nincs karantén akkor meg az állam csődöl be, rengeteg beteg lesz. Összeomlik az eü és minden családban lesz egy halott legalább. Természetesen a turizmus, vendéglátás és a többi ugyan úgy tönkremegy, mivel akár lesz karantén akár nem... az emberek akkor sem fognak elmenni ilyen helyekre mert RETTEGNEK ha közben 100 ezren fekszenek a folyosókon zsákokban.


Szóval júliusig egyszerűen ha fűrészport és mókushúst kell ennünk, akkor is le kell állni. Sajnos ez van. És még utána is bizonytalan a helyzet.

2020. márc. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
14-es tényleg degenerált, nem tudom miért lett lepontozva, aki ezt kimondta...
2020. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!