Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Így utólag indokolt még...

Így utólag indokolt még bármiféle intézkedés?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 2,5 hétben nagyon beteg voltam. Eleinte száraz köhögéssel kezdődött a betegségem, majd 39 fokos testhőmérséklettel szenvedtem, mely 1,5 héten keresztül minden nap visszaköszönt. Házi orvost három alkalommal hívtam fel. Elsőre annyit mondott, hogy minden bizonnyal benyeltem egy makacs vírust, ki kell feküdni. Második alkalommal amikor hívtam már nagyon kutyául voltam. Alig bírtam beszélni is a fájdalomtól. Ekkor kaptam egy viszonylag erős antibiotikumot mivel az egész arcüregem begyulladt és egy fájdalomcsillapítót. Az antibiotikumból már a dupla adagot szedtem el, de a gyulladást nem vitte le. Ugyanúgy visszatért az elviselhetetlen fájdalom, mely mára csillapodott. Azt hiszem ma kerültem abba az állapotba, hogy már a véglefolyását élem át a vírusnak. Szárazon köhögök még, illetve tompa fejfájásom van, de ennyi. Ettől függetlenül felhívtam a háziorvosomat, hogy adjon felvilágosítást arról, hogy ez mennyire normális aki nagyon ledöbbenten fogadta a hívásomat és azt állította, hogy orvosként nem zárja ki azt sem, hogy koronás voltam. Azonban ő nem mondott ezután ezzel kapcsolatban semmit, örült, hogy jobban lettem és annyit mondott, hogy pihengessek.


Az elmúlt 2-3 hétben viszont nagyon sok emberrel kerültem kontaktba, többek közt idős, szívbeteg családtaggal is. Szerintetek javasolt lenne az egész családban elvégeztetni egy koronavírus tesztet?



2020. márc. 18. 21:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Én egy hétig voltam beteg, tényleg szar volt, de még pont az EUs hiszti előtt volt február elején így lehet csak influenza volt. Lehet ez is az. De a tünetek ugyanazok voltak amit leírtal most.
2020. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
48% Majd akkor nevezd hisztinek, ha valamelyik idősebb rokonod meghalt.
2020. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szárazköhögés tüdőgyulladás nélkül?,nem értem...az arcüregggyulladás sem stimmel,ezzel nem lebecsülni akarom a problémád csak 50 kilósan rossz immunnal ennyi évesen már lélegeztetőn kellene lenned...egyik olasz doki szerint 10-ből 1 aki intenzívre kerül,de mindegyik fertőzött kivétel nélkül kapkodja a levegőt...olvastam pár beszámolót fiataloktól is akik egy hónap felépülésről is beszélnek top immunnal startolva de a tüdejük majd kiszakad és csak apró kortyokban képesek levegőzni...Majd 1-2 nap stabilabb és újra vissza..
2020. márc. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!