Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik napszakban vannak...

Melyik napszakban vannak legkevesebben a boltokban?

Figyelt kérdés
Kora reggeli nyitásra biztos sokan odamennek, napközben szintén, lehet, késő estével kéne próbálkozni? :D

2020. márc. 19. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

én most voltam 5 körül, azt hittem sokan lesznek, de egyáltalán nem

sőt, szokásosnál még kevesebben is voltak


én reggel nem mennék, nyitáskor tényleg többen vannak, de amúgy napközben szerintem kb mindegy

2020. márc. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Délben

Boltban dolgozom nálunk ez jellemző

Sokan jonnek nyitásra !!!

2020. márc. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Éjjel.
2020. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Budapesten lidliben múlt héten délelőtt voltam és ki volt fosztva,mert pocsék volt az utánpótlás de sokan voltak..Tegnap 13-kor alig lézengtek páran szintén üresek voltak a fagyasztók,polcok aztán este 7-kor újrapróbálkoztam tele volt minden és többen voltak mint délelőtt...
2020. márc. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a héten 3x voltam, mert húst már napközben nem tudtam venni. Ha reggel nem mész óda elkapkodják, azt mondta az egyik eladó, hogy tegnap már 9-re egy deka húsuk sem maradt...
2020. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!