Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek lesz olyan a...

Szerintetek lesz olyan a helyzet Magyarországon, mint Olaszországban? (Koronavírus)

Figyelt kérdés
Ha lehet indokoljátok is meg

2020. márc. 22. 09:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
#20 Az irodai dolgozók nap közben eddig sem szaladgáltak kint, hanem az irodában ültek. Sokan viszont eddig dolgoztak étteremben, boltokban stb.,amik ugye most zárva vannak, ők nem dolgoznak otthonról, hanem vagy bent ülnek, vagy jönnek-mennek.
2020. márc. 23. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
50%
Ja csak talán eddig mentek munkába meg onnan haza, nem agyhalott barátom? Vagy szted nekem az volt az elképzelésem hogy eddig munkaidőben lent szaladgáltak? Talán az a különbség hogy most nem mennek jönnek a munkából nem?????????
2020. márc. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
amúgy hol jönnek mennek? mert a tömegközlekedésen biztos nem ahogy a statisztika mutatja, az utca kb üres, ez szubjektív, szóval akkor repkednek valahol? Kávézóba, étterembe nem nagyon tudnak bemenni...
2020. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Felénk az emberek (főleg az idősebbek) egyáltalán nem veszik ezt a helyzetet komolyan
2020. márc. 23. 11:41
 25/26 anonim ***** válasza:
43%

48%


Nem tömegközlekedéssel, meg nem messze otthonról, hanem "csak úgy" sétálni, meg boltba, meg parkba. Lakhely közelében, de mennek. Én is látom az ablakból, jó lehet eddig egyszerre 15 embert láttam, ha kinéztem, most meg 10-et,de ennyi nem elég.

2020. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Végülis alig lehet látni embereket, de a ti ablakotokból mindent tudtok arról hányan vannak az utcán. vicces.
2020. márc. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!