Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen most a migráns-helyzet...

Milyen most a migráns-helyzet Olaszországban?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert a feleségem régóta szeretne elmenni Velencébe kirándulni, és most találtunk egy májusi időpontot, csupán egynapos utazásról lenne szó, de manapság annyi hír van hogy nehéz köztük megállapítani, melyik a valós és az álhír. Tudnátok segíteni, mennyire rossz most a helyzet Olaszországban ilyen téren, illetve milyen ott a közbiztonság?

2018. ápr. 8. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Tessék, ezt érték el Orbánék. Telebåszták az országot rémhírekkel, hazugságokkal és az egyszeri ember képtelen eldönteni, hogy mi igaz és mi nem. Évtizedekig fogjuk nyögni ennek következményeit.


Kérdező: hogy hálót adják és ne halat, javaslom, nézzél szét a Tripadvisoron, a VirtualTouriston a veszélyekről szóló részben vagy egyszerűen Google-be írd be, hogy “dangers in Venice”.

2018. ápr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
ne menjetek, mar az osszes olaszt megettek a migrancsok es most mas nemzetek polgarait kuldenek oda hogy legyen mit rnni a migrancsoknak
2018. ápr. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
90%
Velencében mára totális anarchia uralkodik....a migrácsok fosztogatnak,nőket erőszakolnak,gyújtogatnak.......es figyelik a gyakorit!Es aki ilyet kérdez annak vége!
2018. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
7%
Lehet itt szemétkedi a kérdezővel, de jogos a kérdés! Én biztosan nem mennék oda! Nézze szét a YouTube-on, ott vannak videók,hírek, elég durvák, amiket a híradó adott le! Tehát nem kamu!
2018. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

"amiket a híradó adott le! Tehát nem kamu!"

Egy olyan híradó, amit a Fidesz megvett kilóra. Gratulálok. Én Berlinben voltam februárban nőként, EGYEDÜL, semmi gáz nem volt.

2018. ápr. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Évente tobb millió turista fordul meg Velencében. Mindegyiket kirabolják és megerőszakolják (a férfiakat is!), de ennek ellenére tömött sorokban mennek az emberek továbbra is Velencébe.


Különben jó hírem is van, úgy látszik varázsütésre megoldódott a migranspara. Míg vasárnapig rendre 10-12 migránshír volt az Origo címlapján, hétfő reggel eltűntek, és pl. most sincs egy se.

2018. ápr. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Nézzétek, nyilván aki tájékozottabb a nagyvilágban, annak nevetséges lehet a kérdés, meg már a könyökén jön ki mindenkinek a dolog, de ha egyszer sem a munkám, sem a magánéletem nem követeli meg, hogy külföldre menjek, akkor kénytelen vagyok a hírekre támaszkodni, ami valljuk be nem mentes a politikától, sem az amelyik azt írja, katasztrofális a helyzet, sem pedig az, amelyik szerint semmi probléma sincsen. Emiatt írtam ide, hátha vannak akiknek van személyes tapasztalatuk, abban a reményben, hogy ők pártatlan válasszal tudnak szolgálni. Az iróniát és a poént is értem én, de sokat nem segítenek. :)
2018. ápr. 11. 00:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Index, 444.hu, tessék, nem kormánypárti médiák. Innen tessék tájékozódni.
2018. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!