Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kijárási korlátozás?

Kijárási korlátozás?

Figyelt kérdés

Fél éve lakom távol a szüleimtől, albérletben.

Lakcímkártyát nem volt időm csináltatni. Haza kellene mennem Április 11-ig?


2020. márc. 27. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell, a rendkelet úgy szól "lakóhely vagy tartózkodási hely".
2020. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt is kell szerintem majd valamivel igazolni, különben semmi értelme. Elkapnak a 81-esen akkor azt mondom Csókakőn tartózkodok, aztán közben Szfvárra szól a lakcím.


Szerintem röhögve megszegi mindenki, aztán majd bekeményítenek mint spanyol/olasz helyzetben.

2020. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem kell hazamenned, természetesen továbbra is lakhatsz az albérletedben

ha nagyon szigorúan is néznék (bár szerintem nem fogják), akkor mondjuk egy másolat a bérleti szerződésről biztos jó

szóval ha emiatt aggódsz, fotózd le és akkor be tudod mutatni ha esetleg kérdezné bárki

2020. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintetek ér valamit ez a kijárási korlátozás?

Ezer oka lehet, amiért el lehet menni otthonról.

2020. márc. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit sem ér, mivel “ munkába megyek” “bevásárolni megyek” “sétálni megyek” címszó alatt bárki mehet szinte bárhova. Egy nagy nulla ez a korlátozás.
2020. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!